Xiaomi Mi 8 Youth Edition w różowej obudowie. Widocznie kolorowe smartfony są teraz w modzie | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi 8 Youth Edition w różowej obudowie. Widocznie kolorowe smartfony są teraz w modzie

Dołącz do dyskusji 0

Xiaomi Mi 8 Youth Edition ma zadebiutować w przyszłym tygodniu, 19 września. Zanim to jednak nastąpi, możemy przyjrzeć się mu bliżej dzięki zdjęciom produktowym, które przedostały się do sieci.

Barwne, mieniące się różnymi kolorami obudowy smartfonów stają się coraz bardziej popularne. Odważne wzornictwo od zawsze przyciągało wzrok, ale ostatnio gradientowy styl przejmują nawet marki, które dotąd nie były orędownikami takich wzorów, np. Samsung. Nowy Xiaomi Mi 8 Youth dołączy do tego grona.

Smartfon prezentuje się całkiem nieźle na grafikach produktowych. Ramki są niewielkie, u góry mamy to nieodżałowane wycięcie w ekranie, ale poza tym nic nie zakłóca dobrego stylu – nawet „podbródek” nie razi szerokością. Z tyłu mamy już raczej standardowy układ aparatu z czytnikiem linii papilarnych.

Na zdjęciach nie widać kilku detali. Mimo, że możemy dostrzec dyskretnie poprowadzone linie anten, osłony głośnika czy USB typu C, trudno stwierdzić, czy model ten zachowa gniazdo słuchawkowe.

Specyfikacja obejmuje procesor Qualcomm Snapdragon 710, 4 GB lub 6 GB RAM oraz różne wersje pamięci wewnętrznej: 32 GB, 64 GB lub 128 GB. Oprócz tego smartfon ma dostać podwójny aparat 12 Mpix i 24-megapikselową kamerę przednią. Nie ma danych dotyczących Dual SIM, ale nie wydaje mi się, by Xiaomi było na tyle odważne (lub nierozsądne) i wypuściło na chiński rynek sprzęt bez obsługi dwóch kart SIM.

Ciekawe, jak Xiaomi Mi 8 Youth będzie wyglądać na żywo. Oceniając po samych grafikach, muszę stwierdzić, że jest to chyba pierwszy różowy smartfon, który mi się nawet podoba.

Smartfon dla kobiety? Wcale nie musi być różowy

źródło: Android Pure

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona