Wow: Xiaomi sprzedało milion sztuk smartfonów z serii Mi 8 w 18 dni i milion Mi Bandów 3 w zaledwie 17 dni! | Tabletowo.pl

Wow: Xiaomi sprzedało milion sztuk smartfonów z serii Mi 8 w 18 dni i milion Mi Bandów 3 w zaledwie 17 dni!

Dołącz do dyskusji 0

31 maja odbyła się premiera smartfonów Xiaomi z serii Mi 8 oraz nowej generacji opaski sportowej Mi Band. Po kilku tygodniach firma postanowiła pochwalić się wynikami sprzedażowymi. A naprawdę jest się z czym obnosić, bowiem robią one ogromne wrażenie.

Xiaomi to bardzo popularna marka z ogromną liczbą fanów, więc było to tylko kwestią czasu, aż pochwali się wynikami sprzedażowymi swoich najnowszych urządzeń. I rzeczywiście firma nie omieszkała przekazać informacji na ten temat.

Rzecznik prasowy Donovan Sung za pośrednictwem Twittera powiadomił, że w ciągu 18 dni od rozpoczęcia sprzedaży sprzedano aż milion egzemplarzy smartfonów z serii Xiaomi Mi 8. Ciekawy jestem, ile sztuk sprzedało się do teraz, bowiem od 5 czerwca minęło już ponad 20 dni.

Nieco później założyciel firmy Xiaomi Lei Jun za pośrednictwem portalu Weibo poinformował, że opaska Mi Band 3 również sprzedała się w liczbie miliona egzemplarzy i to nieco szybciej niż wcześniej wspomniane smartfony z serii Xiaomi Mi 8, bowiem tylko w 17 dni. Stosowną informację udostępnił także rzecznik Donovan Sung na Twitterze.

Może i na tle innych firm nie są to wyniki rekordowe, ale Xiaomi z pewnością ma powody do radości. Sam zdziwiłem się wynikiem sprzedaży opaski Mi Band 3, bowiem nie spodziewałem się, że taki drobny gadżet może stać się aż tak popularny. Co prawda sam posiadam Mi Banda 1S i bardzo sobie go chwalę, jednak to nadal tylko drobne akcesorium, więc sprzedanie miliona egzemplarzy Mi Banda 3 tylko w 17 dni naprawdę robi wrażenie.

A czy ktoś z Was już wyposażył się w najnowszego flagowca od Xiaomi i/lub Mi Banda 3? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena, GizChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona