Xiaomi zrywa się w nocy ze snu i krzyczy: „My też musimy mieć animoji!”. Świńskie ryjki pojawią się w Mi 8 | Tabletowo.pl

Xiaomi zrywa się w nocy ze snu i krzyczy: „My też musimy mieć animoji!”. Świńskie ryjki pojawią się w Mi 8

Dołącz do dyskusji 0

Na początku był chaos. I rzekł Tim Cook: „Niech się stanie Animoji”. I stało się Animoji. Cook widział, że było to dobre. I tak upłynął wieczór, i poranek – dzień pierwszy. A potem przyszli Chińczycy i zaczęli kopiować to, co dobre.

Do listy można by zaliczyć też Koreańczyków, bo w tegorocznych flagowych smartfonach Samsunga też znajdziemy coś na kształt animoji (nazwane dość odkrywczo AR Emoji), ale firma zarzeka się, że pracowano nad nimi już od dłuższego czasu, więc oficjalnie nie można powiedzieć, że Samsung „inspirował się” Apple. To akurat jest nieistotne – ważniejszy jest fakt, że moda na buźki reagujące na gesty i mimikę zatacza coraz szersze kręgi. Dotarła już do Chin.

Xiaomi postanowiło pochwalić się zawczasu funkcją, którą zobaczymy w nowym flagowym Mi 8. A są to właśnie animoji. Trudno powiedzieć tylko, jak będą się nazywać: Xiaomoji? Mimoji? XiARomi? AniMi? Opcji jest chyba sporo.

Oprócz tego Xiaomi potwierdziło, że do premiery Mi 8 pozostały trzy dni, tak na wypadek, gdybyśmy z emoji… TFU!, emocji nagle stracili zdolność liczenia.

Przy okazji, skoro już jesteśmy w temacie Mi 8 – podrzucę Wam dwa zdjęcia, rzekomo przedstawiające flagowca Xiaomi. Zweryfikować ich autentyczność jest, jak w większości takich wypadków, bardzo trudno, ale nie zaszkodzi rzucić okiem.

Zapiszcie tę datę. 31 maja odbędzie się premiera Xiaomi Mi 8. [AKTUALIZACJA] Wyciekły też ceny!

źródło: GSMarena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona