Xiaomi Mi 7 zdeklasuje konkurencję ceną. Smartfon pojawił się na chwilę w oficjalnym sklepie Xiaomi

Na Xiaomi Mi 7 czekają chyba wszyscy ci, którzy chcieliby kupić smartfona z flagową specyfikacją za cenę średniopółkowca. W czasach, gdy ceny urządzeń mobilnych są coraz wyższe, najnowsza propozycja Xiaomi powinna być jak wybawienie – zwłaszcza gdy porównamy ją z ofertą konkurencji.

Oczywiście na razie operujemy jedynie na szczątkowych informacjach, jakie przedostały się do sieci. Zgodnie z nimi nowy OnePlus 6 będzie kosztował na start ponad 4000 juanów (czyli równowartość jakichś 630 dolarów), zaś Xiaomi Mi 7 będzie znacznie tańszy – w podstawowej wersji ma kosztować 2799 juanów (czyli około 440 dolarów). Skąd takie dane?

Xiaomi Mi 7 pojawił się na krótko w oficjalnym sklepie internetowym Xiaomi. Jeśli powyższa cena się potwierdzi, to będzie najlepszy deal, jeśli chodzi o zakup flagowego smartfona. 2799 juanów (1575 złotych bez podatku) za najszybszy układ Qualcomma – Snapdragon 845, 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo w tej cenie dostaniemy czytnik linii papilarnych w ekranie, system rozpoznawania twarzy i bezprzewodowe ładowanie. Tego typu pogłoski są miłe dla uszu, ponieważ okazuje się, że Mi 7 może być tylko nieznacznie droższy od swojego poprzednika w dniu jego premiery.

Na stronie Xiaomi można było też znaleźć wariant pamięci z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej za 3299 juanów, czyli równowartość 1857 zł.

Oprócz ceny, przeciek potwierdził też pogłoski o użyciu ekranu z wycięciem oraz podwójnym aparacie głównym, przypominającym ten z modelu Mi MIX 2S – z pionowo zorientowanymi sensorami.

Oby to była prawda. Serce niektórych mogłoby nie wytrzymać, jeśli okazałoby się, że cena Mi-siódemki jest wymyślona, a grafika to nieudolny fotomontaż.

https://www.tabletowo.pl/2018/04/30/xiaomi-mi-7-mozliwe-ze-27-maja/

źródło: GizChina