Do niedzieli jeszcze daleko, a już mamy okazję tygodnia. Xiaomi Mi 6 z 6GB RAM za niecałe 1300 złotych! | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Do niedzieli jeszcze daleko, a już mamy okazję tygodnia. Xiaomi Mi 6 z 6GB RAM za niecałe 1300 złotych!

Dołącz do dyskusji 0

Wiadomo, że zakup telefonu z wyższej półki to decyzja, przed której podjęciem należy chwilkę pomyśleć. Nie codziennie wyciągamy przecież z portfela papierowych Władysławów Jagiełło, płacąc za wysokiej jakości elektronikę. Warto wtedy przyjrzeć się okazjom, które od czasu do czasu pojawiają się na różnych stronach. Na przykład tej, w której za nowego Xiaomi Mi 6 zapłacicie mniej niż 1300 zł.

Flagowiec w cenie średniaka? Gdzie jest haczyk? Cóż – nie ma. Ceny zeszłorocznych topowych smartfonów spadają przed prezentacjami nowości z 2018 roku. Z tego tytułu spodziewamy się jeszcze większych obniżek w kolejnych miesiącach, jednak jeśli ktoś właśnie teraz poszukuje nowego urządzenia, trudno obojętnie przejść obok poniższej okazji.

W sklepie Cafago, dzięki zastosowaniu kodu rabatowego MAPZ01 (który wpisujemy w koszyku z zamówieniem), za Xiaomi Mi 6 z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, w kolorze czarnym, zapłacimy tylko 304,99 euro. W przeliczeniu na złotówki daje nam to mniej niż 1280 złotych. W takiej cenie czasem trudno znaleźć kompletnie wyposażonego średniaka, nie wspominając już o flagowcu.

Obniżka dotyczy także Mi 6 w wersji 128 GB. W tym wypadku kod do wpisania to MAPZ042. Ostateczna cena osiąga wtedy pułap 356,89 euro, czyli około 1495 złotych.

Xiaomi Mi 6 to smartfon godny polecenia, zwłaszcza w tej cenie. Promocja potrwa do 20 marca, więc jest czas na zastanowienie się. No, chyba, że wcześniej skończą się dostępne sztuki. Wtedy trzeba będzie poczekać na kolejną przecenę.

Porównanie: Honor 9 vs Xiaomi Mi 6. Czy faktycznie #XiaomiLepsze?

Wpis powstał przy współpracy z Cafago

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona