Xiaomi Mi 6 będzie dostępny w 11 kolorach, ale nie wszędzie | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi 6 będzie dostępny w 11 kolorach, ale nie wszędzie

Dołącz do dyskusji 0

Jak zapewne większość z Was wie, dwa dni temu w Chinach zaprezentowano Xiaomi Mi 6 – nowy flagowiec firmy. Producent zdecydował się na wydanie go w czerni, bieli, kolorze niebieskim oraz srebrnym. Jak się okazało, barwy obudowy będą jeszcze bardziej zróżnicowane.

Według najnowszego wykazu pochodzącego z TENAA, Mi 6 będzie dostępny w kolejnych siedmiu kolorach. W sumie daje to 11 opcji kolorystycznych obudów, więc byłoby z czego wybierać. Zgodnie z tym, co możemy znaleźć na liście, te jedenaście kolorów to: złoty, szary, srebrny, biały, czarny, ciemny szary, różowy, niebieski, szampańskiego złota, „mrożony” czarny i brzoskwiniowo-różowy. Nowe wersje kolorystyczne nie zostały jeszcze oficjalnie wydane przez Xiaomi.

Szkoda, że na razie nie mamy dostępu do zdjęć lub renderów wszystkich tych odmian.

Niestety, wszyscy ci, którzy już teraz chcieliby zamówić Mi 6 w brzoskwiniowym różu, mogą nie mieć takiej możliwości w ogóle. Nie spodziewamy się, żeby wszystkie wersje obudowy flagowca były dostępne globalnie. Przynajmniej niektóre kolory będą wypuszczane ekskluzywnie w limitowanych edycjach, przeznaczonych wyłącznie na rynek chiński. W gruncie rzeczy, nawet Chińczycy mogą mieć problem z dostaniem wybranych Mi-szóstek, gdyż zazwyczaj takie wyjątkowe partie smartfonów sprzedawane są w błyskawicznych wyprzedażach.

Gdybyście jednak mieli pełną dowolność, to jaki kolor by Wam najbardziej odpowiadał? A może 11 kolorów to trochę za dużo? ;)

źródło: PlayfulDroid

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona