Xiaomi Mi 6 będzie dostępny w 11 kolorach, ale nie wszędzie 16

Xiaomi Mi 6 będzie dostępny w 11 kolorach, ale nie wszędzie

Jak zapewne większość z Was wie, dwa dni temu w Chinach zaprezentowano Xiaomi Mi 6 – nowy flagowiec firmy. Producent zdecydował się na wydanie go w czerni, bieli, kolorze niebieskim oraz srebrnym. Jak się okazało, barwy obudowy będą jeszcze bardziej zróżnicowane.

Według najnowszego wykazu pochodzącego z TENAA, Mi 6 będzie dostępny w kolejnych siedmiu kolorach. W sumie daje to 11 opcji kolorystycznych obudów, więc byłoby z czego wybierać. Zgodnie z tym, co możemy znaleźć na liście, te jedenaście kolorów to: złoty, szary, srebrny, biały, czarny, ciemny szary, różowy, niebieski, szampańskiego złota, „mrożony” czarny i brzoskwiniowo-różowy. Nowe wersje kolorystyczne nie zostały jeszcze oficjalnie wydane przez Xiaomi.

Szkoda, że na razie nie mamy dostępu do zdjęć lub renderów wszystkich tych odmian.

Xiaomi Mi 6 będzie dostępny w 11 kolorach, ale nie wszędzie 17

Niestety, wszyscy ci, którzy już teraz chcieliby zamówić Mi 6 w brzoskwiniowym różu, mogą nie mieć takiej możliwości w ogóle. Nie spodziewamy się, żeby wszystkie wersje obudowy flagowca były dostępne globalnie. Przynajmniej niektóre kolory będą wypuszczane ekskluzywnie w limitowanych edycjach, przeznaczonych wyłącznie na rynek chiński. W gruncie rzeczy, nawet Chińczycy mogą mieć problem z dostaniem wybranych Mi-szóstek, gdyż zazwyczaj takie wyjątkowe partie smartfonów sprzedawane są w błyskawicznych wyprzedażach.

Xiaomi Mi 6 będzie dostępny w 11 kolorach, ale nie wszędzie 18

Gdybyście jednak mieli pełną dowolność, to jaki kolor by Wam najbardziej odpowiadał? A może 11 kolorów to trochę za dużo? ;)

 

źródło: PlayfulDroid