Xiaomi Mi 5S ma otrzymać ekran z Force Touch, podwójny aparat i metalową obudowę | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi 5S ma otrzymać ekran z Force Touch, podwójny aparat i metalową obudowę

Dołącz do dyskusji 0

W lipcu spodziewamy się premiery Mi Note 2. Mówi się, że razem z nim może zadebiutować również Mi 5S, czyli podrasowana wersja zaprezentowanego pod koniec lutego Mi 5. Nie dziwi więc, że w związku z tym zaczyna pojawiać się coraz więcej przecieków na jego temat. A te brzmią bardzo obiecująco.

Już sam Xiaomi Mi 5 jest świetnym sprzętem, ponieważ oferuje topową specyfikację oraz uwielbiane przez wielu MIUI, a to wszystko w nader atrakcyjnej cenie. Problem w tym, że choć poczyniono już pewne kroki, nadal dość często występują problemy, aby dostać go od ręki. Dlatego nieco dziwi fakt, że Xiaomi szykuje jego podrasowaną wersję. Jest to jednak na pewno dogłębnie przemyślana decyzja, więc nam nie pozostaje nic, jak czekać na niego i kolekcjonować przecieki na jego temat. A tych pojawia się coraz więcej.

Najnowsze doniesienia zdradzają nam, że Xiaomi Mi 5S ma zostać wyposażony w tej samej wielkości i o tej samej rozdzielczości wyświetlacz, co Xiaomi Mi 5 (czyli 5,15 cala Full HD), ale w jego przypadku ma on również rozpoznawać siłę nacisku, co z kolei pozwala uzyskać dodatkową funkcjonalność. Smartfon ma także otrzymać ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych (rozwiązanie podobne do Snapdragon Sense ID) oraz aparat główny, składający się z dwóch obiektywów. Obudowa natomiast ma być metalowa.

Xiaomi Mi 5S

Jak widać, Xiaomi Mi 5S zaoferuje wiele ciekawych nowości. Ciekawe jednak, jak obecność tego modelu na rynku wpłynie na popularność Xiaomi Mi 5 i czy nie przyczyni się do skanibalizowania sprzedaży tego ostatniego.

*Na zdjęciu wyróżniającym Xiaomi Mi 5

Źródło: MyDirvers przez GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona