Xiaomi Libra przetestowany w Geekbench | Tabletowo.pl

Xiaomi Libra przetestowany w Geekbench

Dołącz do dyskusji 0

Xiaomi szykuje nowe urządzenia na drugą połowę 2015 roku. Oprócz flagowych modeli, czyli Mi5 oraz większego i szybszego Mi5 Plus, Chińczycy przygotowują również coś z trochę niższej półki. W bazie Geekbench pojawił się zupełnie nowy smartfon o nazwie Libra, wyróżniający się bardzo dobrą specyfikacją.

Z przeprowadzonych testów wynika, że Xiaomi Libra otrzyma układ Snapdragon 808, znany chociażby z LG G4. Ten sześciordzeniowy procesor w połączeniu z grafiką Adreno 418 zapewni wysoką wydajność i trudno byłoby oczekiwać czegokolwiek więcej od propozycji z „wyższej średniej” półki. Warto wspomnieć, że testowany egzemplarz był wyposażony w 2 GB pamięci operacyjnej, a nad całością czuwał Android 5.1.1 Lollipop.

Według najnowszych wieści, nowy Xiaomi ma nazywać się Mi4i Pro, czyli stanowiłby ulepszoną wersję dostępnego już na rynku Mi4i. Moim zdaniem byłaby to mądra decyzja. Szczególnie, że Chińczycy zamierzają sprzedawać jeszcze więcej urządzeń, a niedawno weszli na brazylijski rynek. Bez dobrych nowych smartfonów nie mają co liczyć na sukces.

Myślę, że w ciągu najbliższych tygodni pojawią się kolejne informacje o Xiaomi Libra. Jestem ciekaw, kiedy producent zdecyduje się na jego premierę, a także jaką ustali cenę. Chociaż znając Chińczyków, nie będzie zbyt wysoka.

*na zdjęciu Xiaomi Mi4

źródło Geekbench przez Android Headlines, Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona