Specjalna oferta Xiaomi dla uczniów nie obejmuje smartfonów. W promocji: plecak, lampka i powerbank | Tabletowo.pl

Specjalna oferta Xiaomi dla uczniów nie obejmuje smartfonów. W promocji: plecak, lampka i powerbank

Dołącz do dyskusji 0

Nie chciałem o tym przypominać, ale… zbliża się rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Z tej okazji sklep Mi-home.pl, specjalizujący się w sprzedaży urządzeń Xiaomi, zorganizował promocję, w której znajdują się gadżety dla fanów tej firmy.

Od 20 sierpnia do 2 września kilka produktów będzie dostępnych w niższych cenach. Będą to:

  • plecak Mi City Backback,
  • lampka Mi LED Lamp,
  • powerbank Mi Power Bank 2.

Plecak Mi City Backback ma pojemność 20 litrów, oferuje dedykowane ochronne kieszenie na laptopa oraz tablet. Plecak wykonano z materiału wodoodpornego i nadano mu minimalistyczną miejską formę. Jest dostępny w trzech kolorach: jasnoszarym, ciemnoszarym oraz niebieskim. Cena promocyjna plecaka to 129 zł (obniżona ze 159 zł).

Lampka Mi LED Desk Lamp oferuje możliwość zmiany jasności światła, w zależności od potrzeb, lub wybranie jednego z czterech gotowych trybów (dziecięcy, komputerowy, skupienia, czytania). Lampka została zaprojektowana tak, aby zmniejszyć migotanie, które powoduje zmęczenie oczu. Można sterować nią również za pomocą aplikacji mobilnej. W ofercie promocyjnej kosztuje 149 zł (obniżka ze 169 zł).

I ostatni gadżet to Mi Power Bank 2, czyli zapasowa bateria o pojemności 10000 mAh. Jego cena w promocji to 69 zł (obniżona z 79 zł).

Produkty te można zakupić w podanych cenach na stronie Mi-home.pl lub w warszawskim Mi Store, w centrum handlowym Arkadia.

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona