Często zdarza Ci się coś zgubić? Xiaomi przychodzi z pomocą!

Gdzie jest mój portfel? Gdzie jest mój telefon? Gdzie się podziały klucze, przecież przed chwilą tu były?! Każdy z nas co jakiś czas zadaje sobie takie pytania. Niektórzy zaś wyjątkowo często. Specjalnie dla nich Xiaomi przygotowało urządzenie, które sprawi, że nerwowe poszukiwanie zaginionych przedmiotów przejdzie do historii.

Wprowadzone do sprzedaży w Chinach urządzenie nosi dość skomplikowaną nazwę: Xiaomi Booty Smart Anti-lost. Jednak to nie nazwa jest istotna, lecz to, co się pod nią kryje. A mówimy tutaj o ważącym zaledwie 10 gramów przedmiocie w kształcie okrągłego breloka o średnicy 42 mm i grubości 8 mm, którego zadaniem jest szybka lokalizacja zawieruszonych przedmiotów, takich jak klucze, portfel, torebka czy smartfon.

Reklama
Xiaomi Booty Smart Anti-lost fot. Banggood

Inteligentny breloczek łączy się ze smartfonem przy pomocy Bluetooth, co powinno zapewnić możliwość zlokalizowania przedmiotu w obrębie około 15 metrów. Co bardzo istotne, lokalizacja działa dwukierunkowo, co oznacza, że możliwe jest zarówno namierzenie breloczka przy pomocy telefonu, jak i telefonu przy pomocy breloczka. Służy do tego jedyny znajdujący się na Xiaomi Booty Smart Anti-lost przycisk.

W przypadku, gdy łączność między nim a telefonem zostanie zerwana, dźwięk alarmu zostanie wyemitowany w obu sparowanych urządzeniach.

Xiaomi Booty Smart Anti-lost fot. Banggood

Sam Xiaomi Booty Smart Anti-lost wykonany jest z przyjemnego w dotyku materiału oraz wyposażone w skórzaną szlufkę, przy pomocy której lokalizator można, dla przykładu, dołączyć do pęku kluczy lub przypiąć karabińczykiem.

W urządzeniu znajduje się wymienna bateria pastylkowa CR 2030, która powinna zapewnić cały rok pracy.

Xiaomi Booty Smart Anti-lost fot. Banggood

Xiaomi Booty Smart Anti-lost dostępny jest w trzech miłych dla oka, pastelowych kolorach: białym, łososiowym i miętowym, co delikatnie sugeruje, że produkt dedykowany jest przede wszystkim płci piękniejszej. Urządzenie można zakupić w sklepie Banggood za około 94 złote.

Xiaomi Booty Smart Anti-lost fot. Banggood

Jeżeli jesteś osobą, której przedmioty codziennego użytku często znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, to Xiaomi Booty Smart Anti-lost jest właśnie dla Ciebie! Wydana kwota z pewnością zrekompensuje wiele frustrujących momentów i ograniczy nerwową atmosferę towarzyszącą wyjściom. W niektórych przypadkach może również zaradzić autobusom, które jak zwykle, odjechały zbyt szybko :) Polecam przetestować!

Źródło: Xiaomi Today