XCOM: Enemy Unknown wreszcie w Google Play | Tabletowo.pl

XCOM: Enemy Unknown wreszcie w Google Play

Dołącz do dyskusji 0
XCOm Enemy Unknown

Gra XCOM: Enemy Unknown, będąca remakiem klasycznej strategii z pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych, zadebiutowała w App Store w okolicach czerwca zeszłego roku, wzbudzając zdrowy poziom zazdrości wśród zwolenników tabletów z systemem Android. Teraz, po kilkunastu miesiącach oczekiwań, wspomniany tytuł pojawił się wreszcie na wirtualnych półkach sklepu Google Play.

Fabuła gry pozwala nam wcielić się w dowódcę tajnej, paramilitarnej organizacji XCOM (eXtraterrestial COMbat unit), stworzonej w celu ochrony naszej planety przed najeźdźcami z kosmosu. Naszym zadaniem będzie tu więc nie tylko dowodzenie oddziałami w bezpośrednich starciach z przedstawicielami obcej cywilizacji, ale też dbanie o całe zaplecze operacji, takie jak rekrutacja żołnierzy, prowadzenie badań naukowych i rozbudowa bazy.

Gra XCOM: Enemy Unknown dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie z aplikacjami Google Play, gdzie kosztuje obecnie 37,22 zł.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona