X-Screen za 80 dolarów, czyli wietrzenie magazynów trwa | Tabletowo.pl

X-Screen za 80 dolarów, czyli wietrzenie magazynów trwa

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnimi czasy łatwo można natknąć się na wyniki wietrzenia magazynów, czego wytworem są również tablety oferowane za bardzo niskie stawki. To, że oferują one również bardzo niską wydajność, to już jednak inna kwestia, i to, czy zakup takiego urządzenia jest sensowny, leży w gestii indywidualnego klienta.

W internetowym sklepie Chinavasion pojawiło się urządzenie o nazwie X-Screen w cenie 80 dolarów. Jakkolwiek z racji posiadanej specyfikacji nadaje się co najwyżej do gry w ping-ponga, to niewykluczone że komuś poszukującemu taniego rozwiązania do pracy w ekstremalnych warunkach przypadnie do gustu.

Tablet oferuje 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli z 5-punktowym multi-touch, procesor Allwinner A13 o taktowaniu 1,2 GHz, 512 MB pamięci RAM, 4 GB wbudowanej pamięci na dane użytkownika, WiFi w standardzie b/g/n, kamerkę przednią VGA oraz baterię 2800 mAh. W tablecie znajdziemy slot microSD na karty pamięci do wielkości 32 GB,  złącze 3,5 mm, głośnik (nie ma to jak luksusowe wyposażenie ;) )akcelerometr  i wsparcie dla materiałów filmowych o jakości 1080p. Całość pracuje na nieco leciwym dziś Androidzie 4.0.4 (mija już rok od jego premiery) i waży 300 gram.

Widzicie zastosowanie dla takiego urządzenia? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona