x-kom świętuje 15-lecie i z tej okazji ma dla Was dużo dobrych promocji | Tabletowo.pl

x-kom świętuje 15-lecie i z tej okazji ma dla Was dużo dobrych promocji

Dołącz do dyskusji 0

Nie ukrywam, że do x-komu mam sentyment. Gdy Tabletowo pojawiło się w sieci, był to pierwszy sklep, z którym weszłam w jakąkolwiek współpracę. Co prawda po śmiesznych perypetiach po drodze (ciekawe czy Michał, właściciel x-komu, jeszcze to pamięta… ;)), ale ostatecznie się udało i do dziś, mimo tego, że zespół przez te 7 lat zmienił się dość znacznie, utrzymujemy przyjacielskie relacje, czego idealnym dowodem jest chociażby ten wpis. A piszę o tym nie bez powodu – x-kom świętuje swoje 15-lecie, a nas wszystkich, klientów, zaprasza do skorzystania z licznych promocji zorganizowanych z tej okazji!

x-kom ponad standard

Swój jubileusz x-kom świętuje pod hasłem „x-kom od 15 lat ponad standard” – jest szeroko komunikowane w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku i Twitterze. Ale co by to było za świętowanie, gdyby nie zaangażować w nie klientów? I właśnie z myślą o Was, przygotowane zostały jubileuszowe obniżki cen, którym oczywiście przyjrzałam się z zaciekawieniem.

Urodzinowa piętnastka to jedna z form świętowania jubileuszu – to aż 15 wybranych produktów w obniżonych cenach. Najbardziej interesujące oferty, z mojego punktu widzenia, to:

  • Huawei P10 Lite za 999 złotych (z 1299 zł)
  • Asus Transformer T101HA za 1215 zł (z 1499 zł)
  • Garmin VIRB Ultra 30 za 1399 zł (z 1799 zł)
  • Samsung Galaxy S7 edge za 2248 zł (z 2498 zł)
  • płyta główna ASUS PRIME B250M-A za 225 zł (z 299 zł)

Zbieraj punkty w aplikacji mobilnej x-kom

A to nie wszystko, co x-kom przygotował w związku ze swoim jubileuszem. Kolejne dwie akcje to Bonus specjalny (produkty wybranych producentów dostępne są o 15% taniej – składając zamówienie na wybrane smartfony Huawei w polu „kod promocyjny” należy wpisać huawei-15) oraz Promocje za punkty. W drugiej z nich klienci nagradzani są za aktywność w social media i aplikacji mobilnej x-kom (dostępnej na Androida i iOS). Wystarczy opublikować zdjęcie, filmik lub historię związaną z x-kom, dodając hashtag #ponadstandard. W aplikacji z kolei na użytkowników czeka Quiz oraz codzienne zadania do wykonania. Punkty zbierane są również do wspólnej puli. Wraz ze wzrostem ich ilości odblokowywane będą kolejne promocje, które można sprawdzić na dedykowanej stronie.

Wszystkie szczegóły dotyczące akcji promocyjnych na 15-lecie x-komu są dostępne na dedykowanej podstronie sklepu – TUTAJ.

O x-kom

Historia x-kom zaczęła się w 2002 roku. Wtedy właśnie pomysłodawca i współzałożyciel marki Michał Świerczewski otworzył pierwszy salon stacjonarny w Częstochowie. Na początku w sklepie można było zaopatrzyć się wyłącznie w komputery stacjonarne oraz komponenty.

Rozwijająca się technologia, pojawienie się notebooków oraz coraz lepiej wyposażonych telefonów, a potem smartfonów miało ogromny wpływ na rozwój x-kom. Sklep rozszerzył swój asortyment, rozpoczął sprzedaż internetową i stał się znaną w Polsce marką. Z niewielkiej lokalnej firmy prowadzonej przez 3 osoby stał się znaną spółką zatrudniającą ponad 1000 pracowników.

Do pierwszego salonu stacjonarnego z czasem dołączyły kolejne. W tej chwili jest już ich ponad 20 w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Kielcach oraz oczywiście wciąż w samej Częstochowie.

Wpis powstał przy współpracy z x-kom

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona