Studenckie promocje – Asus Zenfone 4 Selfie Pro za 799 złotych i nie tylko

Nie wiem jak Wam, ale mi x-kom kojarzy się nierozerwalnie z różnymi promocjami okazjonalnymi, podczas których wśród tony produktów przecenionych o kilkanaście złotych odnaleźć można prawdziwe perełki. Z okazji zbliżającego się roku akademickiego, sklep przygotował szereg promocji na przedmioty z niemalże każdego segmentu. Są oferty mniej lub bardziej interesujące, ale co najmniej kilka jest godnych uwagi. Szczególnie ze względu na fakt, że nie trzeba być studentem, żeby skorzystać z oferty dla studentów ;).

Zbliża się niezbyt radosny czas w życiu wielu młodych ludzi – powrót na studia. Właśnie pod tą nazwą, x-kom przeprowadza akcje promocyjne trwające do 30 września, które mają osłodzić nieco oczekiwanie na koniec czasu wolnego. Tydzień po studencku oznacza aż dwieście trzydzieści dziewięć przecenionych produktów, dzięki czemu jest spora szansa, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Reklama

Przejrzałem wszystkie oferty i muszę przyznać, że kilka z nich – a zwłaszcza te… wyczerpane – są naprawdę godne uwagi, choć oczywiście na podstronach nie brakuje zapychaczy takich, jak kabel przeceniony o zabójcze cztery złote. Jedna z przecen sprawiła jednak, że… zabrałem się do pisania.

Asus Zenfone 4 Selfie Pro za 799 złotych

Pamiętam, że sam niemal dokładnie rok temu informowałem Was na łamach Tabletowo o polskiej premierze tego smartfona. Już wtedy zwróciliśmy uwagę, że cena urządzenia jest trochę zbyt wysoka, jak na jego możliwości. W tym momencie, za smartfona trzeba zapłacić 1299 złotych, w poszczególnych sklepach można wyrwać go za stówkę mniej. Nie licząc x-komu – tam zaoszczędzić można aż pięćset złotych.

asus-zenfone-4-selfie-pro-x-kom

Warto nadmienić, że oferta obejmuje wyłącznie kolor czarny i złoty. Cztery czerwone sztuki przeznaczone na promocję zdążyły się już rozejść, a na moment pisania tego wpisu „zeszło” już osiemnaście egzemplarzy w pozostałych wariantach kolorystycznych. Wygląda więc na to, że zainteresowani muszą się spieszyć, jeśli chcą zgarnąć smartfona w tej cenie.

Ale to jeszcze nie wszystko… Xperia XZ2 za 1999 złotych!

Jak słusznie donieśliście w komentarzach, inna atrakcyjna oferta to Xperia XZ2 wyceniona na 1999 złotych. Obniżkę z 3198 peelenów można uzyskać poprzez użycie tego samego kodu. Promocja dotyczy zarówno Płynnej czerni, Pudrowego różu, jak i Płynnego srebra.

sony-xperia-xz2-x-kom

źródło: x-kom.pl