X-KOM otwiera sklep w moim mieście (tj. w Kielcach) i kusi promocjami | Tabletowo.pl

X-KOM otwiera sklep w moim mieście (tj. w Kielcach) i kusi promocjami

Dołącz do dyskusji 0
X-KOM sklep w kielcach

Chyba nie ulega wątpliwości, że X-KOM jest bardzo prężnie rozwijającym się sklepem z elektroniką. Świetnie sobie radzi wśród takiej konkurencji, jak Vobis, Komputronik, EURO, Media Markt, Saturn i wiele innych sklepów (w zeszłorocznym rankingu sklepów internetowych Money.pl w kategorii Elektronika i AGD nie było go w pierwszej dziesiątce, ciekawe jak będzie w tym roku) i, co najważniejsze, nie zamierza spoczywać na laurach. Potwierdza to zbliżające się otwarcie kolejnego, szesnastego już salonu stacjonarnego. Tym razem padło na moje ukochane Kielce. Miasto, w którym się urodziłam, dorastałam, aktualnie żyję i pracuję.

Sklep będzie się mieścił w Galerii Echo przy ul. Świętokrzyskiej 20 (z tego, co wiem, wybierano pomiędzy tą lokalizacją a Galerią Korona – padło na Echo). Otwarcie zaplanowano na sobotę, 16 listopada, na godzinę 10. Jeśli nic mi innego nie wypadnie, w sobotni poranek najprawdopodobniej zjawię się w kieleckim oddziale X-KOM, by zobaczyć jakie zainteresowanie wzbudziło otwarcie salonu w stolicy województwa Świętokrzyskiego. I promocje, bo oczywiście bez nich w taki dzień nie może się obyć.

Najbardziej interesują nas oczywiście tablety, więc spójrzmy, z jakich ofert będzie można skorzystać. Niestety, nie są to ani najnowsze urządzenia, ani najciekawsze z aktualnie dostępnych w sprzedaży. A szkoda.
Ainol Novo 7 Crystal II za 299 złotych (w sieci od 339 złotych),
Lenovo IdeaTab A1000 za 399 złotych (w sieci od 400 złotych),
Shiru Samurai 10 Power za 499 złotych (w sieci od 559 złotych),
Goclever Aries 101 3G z etui za 799 złotych (w sieci od 750 złotych).

Wszystkie oferty promocyjne znajdziecie pod tym adresem. Nie są powalające (podobnie zresztą, jak przywołane wyżej tablety), ale pozwalają zaoszczędzić trochę grosza. Oczywiście ważne są tylko i wyłącznie w dzień otwarcia w otwieranym sklepie.

Aktualizacja:

Przeoczyłam. W promocji jest jeszcze Dell XPS 10 za 899 złotych (w sieci od 1199 złotych).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona