Komputery Microsoft Surface w leasingu dla przedsiębiorców już od 137,64 zł netto miesięcznie
fot. x-kom

Komputery Microsoft Surface w leasingu dla przedsiębiorców już od 137,64 zł netto miesięcznie

Klienci indywidualni mogą kupić sprzęt za gotówkę lub na raty. Przedsiębiorcy mają więcej możliwości, a wśród nich znajduje się też leasing. Od teraz osoby, prowadzące działalność gospodarczą, będą mogły wziąć w leasing również komputery Microsoftu z serii Surface.

Każdy, kto choć w minimalnym stopniu interesuje się, co w polskiej gospodarce piszczy, wie, że jednoosobowe działalności gospodarcze stanowią jej niezwykle ważną część. Na koniec 2017 roku (według statystyk GUS) w rejestrze REGON zarejestrowanych było bowiem aż około 3 milionów mikro-przedsiębiorstw tego typu. Nic więc dziwnego, że polski oddział Microsoftu wyszedł z inicjatywą, dzięki której przedsiębiorcy będą mogli wziąć w leasing komputery z linii Surface.

Klienci mogą wybrać Surface Book 2 z myszką Surface Arc Mouse, Surface Pro z klawiaturą TypeCover i piórem Surface Pen lub Surface Laptop z muszką Surface Arc Mouse. Opłata miesięczna zaczyna się od – odpowiednio – 159,75 złotych, 152,70 złotych i 137,64 złotych miesięcznie netto. Jej wysokość uzależniona jest też jednak od konfiguracji sprzętowej każdego z urządzeń.

Komputery Microsoft Surface w leasingu dla przedsiębiorców już od 137,64 zł netto miesięcznie
fot. x-kom

Zaletami oferty leasingowej są: zerowe oprocentowanie rat (RRSO = 0%) oraz możliwość rozliczenia zakupionego urządzenia jako koszt prowadzenia działalności gospodarczej i odliczenia VAT-u od każdej faktury. Warto też zaznaczyć, że leasing nie zmniejsza zdolności kredytowej przedsiębiorcy i dostępny jest dla każdej formy prowadzonej działalności gospodarczej. Po zakończeniu okresu leasingowego klient może również wykupić sprzęt na własność za 1% jego wartości.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Oferta została przygotowana przez polski oddział Microsoftu i sklep x-kom. To właśnie za pośrednictwem tego ostatniego należy złożyć wniosek. Według zapewnień, jego weryfikacja trwa zaledwie około 30 minut, a samą umowę można podpisać w salonach x-kom, placówkach banku PKO BP lub u kuriera.

Źródło: informacja prasowa