Taka okazja się nie powtórzy: przetestuj Huawei P20 Pro, wykaż się kreatywnością i wygraj jeden z trzech egzemplarzy w x-kom

Artykuł sponsorowany

Z pewnością spora część z Was z chęcią zamieniłaby się miejscami z testerami sprzętu, żeby móc sobie poużywać najświeższych nowości przez dłuższą chwilę, a nie tylko parę minut, jak w sklepie na wystawce. Jeśli w kręgu Waszego zainteresowania jest szczególnie Huawei P20 Pro, to dobrze się składa, bowiem sklep x-kom da 20 użytkownikom możliwość przetestowania tego smartfona. Co więcej, potem wybierze 3 osoby, które dostaną ten model na własność!

Co trzeba zrobić, aby się zgłosić?

Przede wszystkim trzeba chcieć, ale wątpię, żeby naszym Czytelnikom brakowało chęci do przetestowania Huawei P20 Pro, więc o brak chętnych się nie martwię. Bo chociaż z pewnością zapoznaliście się z recenzją tego modelu, przygotowaną przez Kasię, to niewątpliwie sami również poużywalibyście sobie tego sprzętu przez dłuższą chwilę jako prywatnego daily drivera, prawda?

Aby się zgłosić, wystarczy wejść na >tę stronę< i wysłać zgłoszenie. Wcześniej należy jednak polubić oficjalne fanpejdże sklepu x-kom i Huawei Polska na Facebooku. W formularzu trzeba podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz linki do zdjęcia i filmu, zamieszczonych na osobistych profilach w serwisach społecznościowych Facebook, Instagram lub/i YouTube (upewnijcie się wcześniej, że są one publiczne, gdyż inaczej organizator może ich nie zobaczyć). Będą one brane pod uwagę przy ocenie Waszego zgłoszenia – powinny być więc oryginalne i wysokiej jakości oraz oczywiście autorskie, nie ściągnięte z innej strony lub od innego użytkownika. Oprócz tego, wymagane jest także podane pisemnego uzasadnienia, dlaczego uważacie, że sprawdzilibyście się w roli testera Huawei P20 Pro.

Pierwszy (opisany powyżej) etap trwa od 9 maja do 20 maja 2018 roku do godziny 23:59. Jedna osoba może wysłać dowolną liczbę zgłoszeń.

Co dalej?

Na podstawie przesłanych zgłoszeń x-kom wybierze 20 osób, które dostaną do testów Huawei P20 Pro. Zostaną one poinformowane o tym fakcie drogą mejlową do 23 maja 2018 roku. Jeżeli ktoś do tego dnia nie dostanie mejla, oznacza to, że nie zakwalifikował się do drugiego etapu. Na wiadomość trzeba odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, inaczej szansa przepadnie.

Uczestnicy drugiego etapu dostaną Huawei P20 Pro na dwadzieścia dni, lecz w tym czasie, każdego dnia, będą musieli wykonywać zadania konkursowe-wyzwania, publikować je w internecie na swoich profilach w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram i/lub YouTube) oraz  na stronie konkursu w zakładce „Wyzwania” i opatrywać unikalnym #20dniHUAWEI. Ich tematykę i formę określi za każdym razem organizator, ale mają one dotyczyć testowanego smartfona (m.in. wykonanie zdjęcia pełnego dynamizmu, przetestowanie technologii 4D PREDICTIVE FOCUS, nagranie filmu muzycznego, a także sprawdzenie funkcji rozpoznawania twarzy).

Etap drugi potrwa od 28 maja do 16 czerwca 2018 roku.

Zakończenie i nagrody

Po zakończeniu drugiego etapu komisja konkursowa przeanalizuje wszystkie 20 prac każdego z 20 uczestników i wybierze trzech, którzy w ogólnym rozrachunku jej zdaniem najlepiej poradzili sobie z codziennymi wyzwaniami. Wybrańcy otrzymają mejla z informacją najpóźniej do 27 czerwca 2018 roku. Jeśli ktoś do tego dnia nie dostanie mejla, oznacza to, że nie został wybrany.

W nagrodę każdy z trzech wybranych uczestników dostanie na własność testowany przez siebie egzemplarz Huawei P20 Pro. Warunkiem jego zatrzymania jest odpowiedzenie w ciągu siedmiu dni na mejla od organizatora. Pozostała 17 nie zostanie jednak z niczym, ponieważ będzie mogła odkupić smartfon z 20% rabatem, tj. za ~2800 złotych (regularna cena wynosi 3499 złotych; urządzenia wysłane do uczestników drugiego etapu są fabrycznie nowe). Jeśli jednak nie skorzysta z tej propozycji, będzie musiała odesłać sprzęt z powrotem do x-kom.

Regulamin konkursu „ #20dniHUAWEI ”

Artykuł powstał przy współpracy z x-kom