Wzmocniony tablet dla twardzieli? Oto InHand Hydra-T3 | Tabletowo.pl

Wzmocniony tablet dla twardzieli? Oto InHand Hydra-T3

Dołącz do dyskusji 0

W wojsku, medycynie i przemyśle tablety są użyteczne. Zapewniają mobilność i natychmiastowy dostęp do informacji. Póki co, dedykowanych temu segmentowi rynku urządzeń jest niewiele lub informacje o nich nie trafiły do nas, przeciętnych Kowalskich. Z tego powodu InHand Hydra-T3 jest interesujący; w znajomych nam kategoriach wydajnościowej i multimedialnej specyfikacji, nie zachwyca, lecz wyposażono go w kilka dodatków, o których warto wspomnieć.

Konfiguracja techniczna Hydry-T3 obejmuje 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, procesor ARM Cortex A8 1GHz, 1GB RAM, 16GB pamięci flash, aparat cyfrowy 5 Mpix, port USB 2.0, Wi-Fi, GPS, Bluetooth 2.1 oraz system operacyjny Android 2.3 Gingerbread. Jak widzicie, nic specjalnego. Więcej – to słaba specyfikacja.

Tym, co wyróżnia Hydrę-T3 na tle konkurencji, jest zastosowanie kilku nowoczesnych technologii i funkcji. Do najważniejszych należą wzmocniona obudowa, wsparcie dla systemów Ubuntu 10.10 i Windows Embedded Compact 6 oraz ekran Pixel Qi zpewniający znikome zużycie energii (nawet 12 godzin pracy!) i doskonałą widoczność w pełnym słońcu.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona