Wytrzymałość LG G Flex 2 przetestowana | Tabletowo.pl

Wytrzymałość LG G Flex 2 przetestowana

Dołącz do dyskusji 0

Na YouTube pojawiły się trzy filmy, w których sprawdzono jak wytrzymały jest najnowszy smartfon z logo LG na obudowie. Zobaczcie jak G Flex 2 poradził sobie z upadkiem, wodą, ciężarem oraz… karabinem.

Drop testy są raczej standardowym sprawdzianem wytrzymałości każdego urządzenia. Na poniższym filmie uwieczniono jak LG G Flex 2 poradził sobie z upadkiem na beton. Oprócz tego przetestowano co stanie się z urządzeniem, gdy wrzucimy je do wody. Warto dodać, że obudowa LG G Flex 2 nie jest wodoszczelna…

Na kolejnym filmiku LG G Flex 2 został rozjechany przez niewątpliwie ciężkie auto terenowe. Wynik tego testu może być dla niektórych zaskakujący… zresztą zobaczcie sami.

Na ostatnim filmiku możemy zobaczyć, jak LG G Flex 2 został przestrzelony karabinem Barrett M82A1. W tej konfrontacji niestety telefon nie miał już żadnych szans na przetrwanie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona