Wysyłka Kindle Fire rozpoczęta dzień wcześniej | Tabletowo.pl

Wysyłka Kindle Fire rozpoczęta dzień wcześniej

Dołącz do dyskusji 0

Panie i Panowie, nadszedł dzień, na który wszyscy czekaliśmy. Dziś, jeden dzień wcześniej niż planowano, ruszyła wysyłka tabletów Amazon Kindle Fire!

Już w momencie swojej premiery urządzenie wywołało spore emocje i opatrzone zostało przydomkiem ostatecznego zabójcy iPada. Czy ta ryzykowna misja się powiedzie, czy Kindle Fire zdetronizuje tablet Apple? Tego dowiemy się w najbliższych miesiącach, kiedy opublikowana zostaną oficjalne wyniki sprzedaży i statystyki popularności najnowszego produktu internetowego giganta Amazon.

Amazon Kindle Fire nie jest tabletem, który będziecie mogli kupić w najbliższym Wam sklepie z elektroniką. Amazon to internetowy sklep ze wszystkim, który obecnie rezyduje wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii i Wielkiej Brytanii. Jeżeli w tych krajach mieszkają wasi (uczynni) znajomi lub rodzina, skorzystajcie z możliwości zakupu tabletu Kindle Fire. Bez wątpienia proces ten będzie wymagał nie lada zabiegów, lecz gra jest warta świeczki.

Za $199 otrzymacie urządzenie mogące pochwalić się interesującą specyfikacją i szerokim spektrum funkcji. Wyposażono je w ukryty pod wytrzymałym szkłem Gorilla 7-calowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli i gęstości 169 ppi, dwurdzeniowy procesor o dużej wydajności, zmodyfikowany system operacyjny Google Android z innowacyjną przeglądarką Amazon Silk, 8GB pamięci wewnętrznej, Wi-Fi, złącze audio 3,5 mm oraz akumulator pozwalający na 8 godzin odtwarzania wideo lub 7,5 godziny czytania książek elektronicznych.

Tablet Kindle Fire oferuje dostęp do szerokiego wachlarza usług serwisu Amazon. Oznacza to, że jego użytkownicy mogą cieszyć się ponad 100 000 filmów i serialu dzięki Amazon Instant Video, 17 000 000 utworów ze sklepu Amazon MP3, milionami książek elektronicznych, 400 kolorowymi, bogatymi gazetami oraz kilkoma tysiącami aplikacji i grami. Co więcej, klient kupujący tablet Kindle Fire otrzymuje darmowy dostęp do ekskluzywnej usługi Amazon Prime na jeden miesiąc, która oferuje dodatkowe biblioteki, funkcje specjalne i udogodnienia.

via Amazon

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona