Wystartował 11 sezon PUBG Mobile

Już dziś gracze PUBG Mobile rozpoczną kolejny, jedenasty sezon swojej ulubionej gry. Wśród nowości, między innymi, tryb doskonale znany graczom Call of Duty.

Reklama

Motyw przewodni: Cyberpunk

11 sezon PUBG Mobile przebiegnie pod hasłem Operation tomorrow. Jako że mamy tu bezpośrednie nawiązanie do przyszłości, przepełniony będzie różnościami w klimacie cyberpunk. Zmiany estetyczne to jednak dopiero początek. Gracze dostaną bowiem nowy tryb, mapę i pojazd.

PUBG Lite – battle royale dla każdego (wrażenia z gry)

Reklama

Domination Mode – rozgrywka prosto z Call of Duty

Każdy, kto kiedykolwiek bawił się w grę dla wielu graczy oferowaną przez serię Call of Duty doskonale wie, czym jest tryb domination. Chodzi w nim o to, by przejąć i utrzymać się na danym terenie przez określoną ilość czasu, za co przyznawane są punkty wydłużające pasek mierzący czas, w którym teren znajdował się pod panowaniem danej drużyny. Oczywiście, PUBG Mobile nie jest pierwszym tytułem, w którym gracze mogli bawić się w dominację nad danym terenem. Było to możliwe chociażby w Star Wars: Battlefront. Tutaj jednak, z racji specyfiki PUBG, może być wyjątkowo emocjonująco.

Nowemu trybowi zostanie dedykowana zupełnie nowa mapa – Town, zapewniająca przebieg rozgrywki adekwatny do wybranego trybu zabawy.

fot. PUBG

Powrót mapy Warehouse, nowy pojazd w Vikendi

Do dyspozycji graczy ponownie oddana zostanie mapa Warehouse, na której będzie można grać w trybie team deathmatch. Dodatkowo, wyłącznie na mapie Vikendi, gracze będą mogli skorzystać z nowego środka transportu – lekkiego skutera śnieżnego. Będzie on szybszy i bardziej zwrotny od obecnie dostępnego pojazdu do przemierzania śnieżnych połaci.

Jaki smartfon do grania w PUBG Mobile warto kupić? – porównanie

Oczywiście, to tylko niektóre spośród nowości debiutujących wraz z jedenastym sezonem PUBG Mobile. Część z nich to zmiany typowo optymalizacyjne, między innymi dopracowujące możliwości poszczególnych broni, na przykład ograniczenie obrażeń zadawanych przez Groza z 48 do 45.

Odpowiednia aktualizacja w wersji dla Androida zajmuje 140 megabajtów, a dla iOS około 170 megabajtów.

Źródło: News 18

Reklama