Wystartował 11 sezon PUBG Mobile

Już dziś gracze PUBG Mobile rozpoczną kolejny, jedenasty sezon swojej ulubionej gry. Wśród nowości, między innymi, tryb doskonale znany graczom Call of Duty.

Motyw przewodni: Cyberpunk

11 sezon PUBG Mobile przebiegnie pod hasłem Operation tomorrow. Jako że mamy tu bezpośrednie nawiązanie do przyszłości, przepełniony będzie różnościami w klimacie cyberpunk. Zmiany estetyczne to jednak dopiero początek. Gracze dostaną bowiem nowy tryb, mapę i pojazd.

Reklama

PUBG Lite – battle royale dla każdego (wrażenia z gry)

Domination Mode – rozgrywka prosto z Call of Duty

Każdy, kto kiedykolwiek bawił się w grę dla wielu graczy oferowaną przez serię Call of Duty doskonale wie, czym jest tryb domination. Chodzi w nim o to, by przejąć i utrzymać się na danym terenie przez określoną ilość czasu, za co przyznawane są punkty wydłużające pasek mierzący czas, w którym teren znajdował się pod panowaniem danej drużyny. Oczywiście, PUBG Mobile nie jest pierwszym tytułem, w którym gracze mogli bawić się w dominację nad danym terenem. Było to możliwe chociażby w Star Wars: Battlefront. Tutaj jednak, z racji specyfiki PUBG, może być wyjątkowo emocjonująco.

Nowemu trybowi zostanie dedykowana zupełnie nowa mapa – Town, zapewniająca przebieg rozgrywki adekwatny do wybranego trybu zabawy.

fot. PUBG

Powrót mapy Warehouse, nowy pojazd w Vikendi

Do dyspozycji graczy ponownie oddana zostanie mapa Warehouse, na której będzie można grać w trybie team deathmatch. Dodatkowo, wyłącznie na mapie Vikendi, gracze będą mogli skorzystać z nowego środka transportu – lekkiego skutera śnieżnego. Będzie on szybszy i bardziej zwrotny od obecnie dostępnego pojazdu do przemierzania śnieżnych połaci.

Jaki smartfon do grania w PUBG Mobile warto kupić? – porównanie

Oczywiście, to tylko niektóre spośród nowości debiutujących wraz z jedenastym sezonem PUBG Mobile. Część z nich to zmiany typowo optymalizacyjne, między innymi dopracowujące możliwości poszczególnych broni, na przykład ograniczenie obrażeń zadawanych przez Groza z 48 do 45.

Odpowiednia aktualizacja w wersji dla Androida zajmuje 140 megabajtów, a dla iOS około 170 megabajtów.

Źródło: News 18