Wypłać kasę z BLIKIEM – LG kusi kolejną promocją na modele LG G7 ThinQ oraz LG Q7

Dwa tygodnie temu opisywaliśmy dla Was promocję Smart Wrzesień, w ramach której LG kusiło konsumentów do zakupu między innymi modelu LG G7 ThinQ. Jeśli ktoś się skusił, to… stracił, bo dzień po zakończeniu wspomnianej promocji, producent prezentuje kolejną ofertę. Tym razem zamiast kuponów na dalsze zakupy w wybranych sklepach otrzymać można zwrot gotówki na konto.

W ramach promocji współorganizowanej z BLIK, „Wypłać extra kasę od LG!”, producent oferuje nowe pakiety korzyści dla kupujących telefony LG G7 ThinQ i LG Q7. Promocyjny wariant zależy oczywiście od wybranego modelu:

Reklama
  • za zakup LG G7 ThinQ otrzymacie 300 zł zwrotu oraz roczną gwarancję na ekran,
  • a przy zakupie LG Q7 producent zwraca 150 zł i również oferuje roczną gwarancję na ekran.

Nie da się ukryć, że to bardzo dobra oferta zauważalnie obniżająca cenę telefonu. Należy pamiętać tylko, że promocja trwa od 24 września do końca października tego roku. No i oczywiście nie obyło się bez haczyków – obejmuje ona wyłącznie zakupy w salonach Play i Orange – informacja prasowa wspomina jeszcze o Plusie, ale na ten moment publiczna strona producenta nie obejmuje Zielonych.

Oferta Pomarańczowych jest nieco bardziej atrakcyjna, bowiem jeśli jesteście już użytkownikami usług mobilnych tej sieci, to możecie kupić LG G7 ThinQ za 2600 zł brutto w 20 ratach – bez blokady czy brandingu. Po odliczeniu rabatu wypłacanego za pośrednictwem BLIK, LG G7 ThinQ może kosztować nas zaledwie 2300 zł (a LG Q7 – 830 zł!).

Wspomnę jeszcze tylko, że po zakupie smartfona należy zarejestrować go na >tej< stronie, aby za pomocą otrzymanych SMS-em kodów móc wypłacić pieniądze w obsługiwanym bankomacie.

Na ten moment, opisana oferta jest prawdopodobnie najlepszą na rynku jeżeli weźmiemy pod uwagę polską dystrybucję, zwłaszcza jeżeli skupimy się na LG G7 ThinQ. Niektórzy mogą wybrać wyższą cenę smartfona w zamian za wyższy rabat w formie kuponu na następne zakupy, a jeszcze inni być może stwierdzą, że LG V30 nadal jest lepszym wyborem. W gruncie rzeczy, obie strony mają rację, a smartfonowy dylemat można przyrównać do to notch or not to notch. Lista różnic jest znacznie dłuższa, ale o tym nieco szerzej w swoim porównaniu pisała Kasia.

https://www.tabletowo.pl/2018/07/07/porownanie-lg-g7-thinq-vs-lg-v30/

A Wy, jesteście zainteresowani tą promocją, czy czekacie aż cena LG G7 ThinQ spadnie poniżej 2 tysięcy złotych? ;)

źródło: informacja prasowa LG