Wymyśl hasło reklamowe dla Media Expert i wygraj wyjazd na finał ESL One do Hamburga

Żadną tajemnicą nie jest, że nie wszystkie hasła reklamowe są udane – a nawet jeśli te od strony słownej nie zwracają negatywnej uwagi, to ich artystyczna aranżancja budzi sprzeciw wielu osób niepochlebnie wypowiadających się na ich temat. Z tej okazji Media Expert włącza… grę-konkurs. Kategoria gaming potrzebuje hasła reklamowego, a ten, kto je wymyśli, zgarnie dwuoosobowy wyjazd na finały ESL One w Hamburgu.

Zadanie konkursowe jest niezwykle proste – wystarczy poprzez odpowiedni formularz zaproponować hasło reklamowe dla działu gaming i… gotowe. No, prawie, bo w regulaminie znajduje się jeszcze zapis, że w dniach 28 sierpnia – 10 października trzeba kupić dowolny produkt w sklepie i zachować paragon fiskalny lub fakturę VAT (konsumencką). Jeśli spełnicie ten warunek i macie umiejętność do zgrabnego składania słów, a do tego znacie się co nieco na grach, to macie okazję wygrać trzydniowy wyjazd na finały ESL One w Hamburgu.

Reklama

Nietrudno się domyślić, że zwycięzca jest tylko jeden, niemniej już teraz warto wspomnieć, że Media Expert przygotowało 50 nagród pocieszenia – każda z wyróżnionych w ten sposób osób otrzyma zestaw składający się z mechanicznej klawiatury MAD DOG GK900 RGB oraz myszy MAD DOG GM700 o łącznej wartości niecałych 360 złotych.

Nagroda główna

Konkurs o nazwie „Wygraj wyjazd na finały ESL One w Hamburgu” rozpoczął się dzisiaj, a swoje pomysły możecie zgłaszać aż do 10 października. Zwycięzcy zostaną wybrani nie później niż 15 października i jeszcze tego samego dnia zostaną o tym poinformowani.

A co dokładnie wchodzi w skład nagrody głównej? Dwuosobowy pakiet obejmujący przelot z Warszawy do Hamburga w dniu 24 października i z Hamburga do Warszawy w dniu 28 października, cztery noclegi w hotelu wraz ze śniadaniem, dwa bilety wstępu (Weekend Premium, czyli obejmujące wszystkie 3 dni ESL One), a także 1300 złotych „kieszonkowego” do wykorzystania na własne potrzeby.

W celu rozwiania wszelkich wątpliwości dodam, że do każdej nagrody (zarówno głównej, jak i pocieszenia) dołączana jest dodatkowa nagroda pieniężna przeznaczona na pokrycie podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w konkursie. Wychodzi więc na to, że jeżeli uda się Wam wygrać konkurs, to jedyne, co pozostało zrobić, to zorganizować sobie dojazd na lotnisko Chopina i z powrotem do domu.

Regulamin konkursu „Wygraj wyjazd na finały ESL One w Hamburgu!” w sklepach Media Expert (PDF)

Cóż, szkoda, że warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest kupienie jakiegoś produktu w Media Expert, choć z drugiej strony, jeśli i tak to zrobicie (lub planowaliście zrobić), to szanse na Waszą wygraną rosną. Zainteresowanym jeszcze raz podrzucam link do formularza i cóż… życzę powodzenia :).