Nareszcie, Samsung pozwala użytkownikom flagowych Galaxy na wyłączenie przycisku Bixby - Tabletowo.pl

Nareszcie, Samsung pozwala użytkownikom flagowych Galaxy na wyłączenie przycisku Bixby

Dołącz do dyskusji 0

Samsung to uparciuszek. Długo obstawał przy tym, żeby nie dawać użytkownikom modeli Galaxy S8 i Galaxy S8+ możliwości wyłączenia fizycznego przycisku przywołującego asystenta głosowego Bixby – nawet jeśli nie był on dostępny w języku danego kraju. Wraz z nową aktualizacją aplikacji zarządzających wirtualnym doradcą powinno się to zmienić.

Aktualizacja Bixby dotarła też do Polski. Użytkownicy Samsungów Galaxy S8/S8+ w naszym kraju raportują już pierwsze zmiany, jakie można dostrzec w oprogramowaniu głosowego asystenta.

Wszystko co trzeba zrobić, to pozwolić zaktualizować się Bixby w sklepie Galaxy Apps. Można też wyszukać aktualizację ręcznie, przeszukując w nim sekcję „Moje aplikacje”. Po pobraniu poprawek, w sekcji Ustawień powinien pojawić się przełącznik, który pozwoli na wyłączenie fizycznego przycisku. Przypadkowe włączenie asystenta nareszcie przestanie irytować użytkowników flagowego Samsunga, którzy zapewne nie raz i nie dwa niechcący „wcisnęli guzik”.

Tabletowo.pl Nareszcie, Samsung pozwala użytkownikom flagowych Galaxy na wyłączenie przycisku Bixby Asystenci głosowi Samsung Smartfony

Zmiana jak najbardziej przydatna, choć wszyscy zapewne jednogłośnie stwierdzą, że w ślad za nią powinna przyjść aktualizacja pozwalająca przypisać do przycisku dowolna akcję. Na razie nie jest to możliwe, a przynajmniej nie z poziomu oficjalnej aplikacji Samsunga. Być może producent wysłucha głosu ludu i taka funkcja pojawi się w którejś z następnych wersji Bixby Home.

źródło: @KatarzynaPura 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona