Wygraj deskę elektryczną Cavion Go 6.5! | Tabletowo.pl

Wygraj deskę elektryczną Cavion Go 6.5!

Dołącz do dyskusji 0

No i mamy kolejny boom! Polska dołączyła do innych krajów, w których zapanował szał na wszelkiego rodzaju pojazdy elektryczne. Jazda na tych urządzeniach daje niesamowitą frajdę i wyzwala emocje, jakich próżno szukać np. na kanapie ;). A skoro tak, mamy szybki sposób, by sobie jeden z takich pojazdów sprawić – w dodatku całkowicie za darmo!

Wszelkie pojazdy elektryczne, w tym hulajnogi i deski, stają się nieodzownym elementem naszej rzeczywistości. To świetny sposób na szybkie poruszanie się głównie po mieście, z punktu A do punktu B, dające dużo przyjemności z jazdy i pozwalające oszczędzić czas i kasę kierowcom, którzy musieliby stać w korkach i płacić za parkingi i za paliwo. Ale dość tego wstępu, przejdźmy do konkretów.

Dziś do wygrania deskorolka elektryczna Cavion Go 6.5!

Zasady konkursu są zupełnie nieskomplikowane i ograniczają się do dwóch prostych kroków. Należy:

  1. Dokończ zdanie – „Dla mnie, największa frajda, to … „
  2. Polubić profil sklepu Cavion na Facebooku

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy pod adresem mejlowym [email protected] do 31.08. Pamiętajcie, by w tytule wiadomości wpisać „Frajda z Cavion”. A! I każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko raz!

Oczywiście wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu – dostępny jest >TUTAJ<.

Powodzenia!

Aktualizacja:

Zgłoszeń było tak dużo, że niestety nie byłam w stanie uporać się w z nimi w podanym wcześniej terminie. Ogłoszenie wyników zostało przesunięte na poniedziałek, tj. 11.09.

Aktualizacja – ogłoszenie wyników!

Miło jest mi poinformować, że deskę zgarnia Rafał Kozioł, który rozbawił jury swoją poniższą odpowiedzią konkursową:

Dla mnie, największa frajda, to wymyślanie takich zdań, żeby liczba przecinków, jakie się w nich pojawiają, była jak największa, natomiast kropka, bo musi być też kropka, była tylko jedna i, koniecznie, znajdowała się na końcu zdania.

Gratulujemy!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona