Wygraj 7000$ w konkursie Samsunga! | Tabletowo.pl

Wygraj 7000$ w konkursie Samsunga!

Dołącz do dyskusji 0

Marzycie o Samsungu Galaxy Tab 10.1?
Macie nieprzyjemne uczucie, że Wasz portfel nagle znacząco stracił na wadze?
Jesteście kreatywni i znacie się na montażu filmów wideo?

Jeśli tak, ten konkurs Samsunga jest dla Was! W związku z premierą tabletu Galaxy Tab 10.1, koreański producent postanowił zorganizować zawody, w których można wygrać w sumie 15 000$. Zasady są proste: wystarczy nakręcić krótkie, 60-sekundowe, wideo w którym opowiecie, jak wykorzystalibyście Galaxy Tab 10.1 w swoim życiu.

Wybrany przez jury Samsunga zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 7 000$, drugiego 2 000$, trzeciego 1 000$, a czwartego i piątego – 500$.
Koreański producent elektroniki jest wyjątkowo hojny i bardzo zależy mu na rozreklamowaniu Galaxy Tab 10.1 na świecie, dlatego także my, internauci, otrzymaliśmy możliwość głosowania i przyznawania nagród. W kategorii „Głos Wyborców” również jest pięć miejsc, każde honorowane odpowiednio 500$, 400$, 300$, 200$ i 100$.

Jednak to nie wszystko, są jeszcze nagrody dodatkowe. Pierwsza z nich to 2 000 dolarów dla najlepszego wideo, które wysłane zostanie przed godziną 16:00 (PST), 30 maja 2011 roku (niestety, ten termin już minął). Drugą jest 500$, które rozlosowane zostanie wśród wszystkich, którzy podzielą się linkiem do strony konkursowej na portalach społecznościowych.

Do biegu, gotowi, start! Więcej informacji na temat konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj. Wysyłajcie wideo i wygrywajcie pieniądze, opowiedzcie Samsungowi o swoich pomysłach. Chcielibyście użyć Galaxy Tab 10.1 do rysowania? A może krojenia chleba lub smarowania masła? Nie czekajcie i uwiecznijcie to na 60-sekundowym wideo!

Powodzenia! :)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona