Jak wygląda front nowych iPhone’ów? Cóż – szkło i wycięcia w ekranie. Ramki w wersji 6.1 cala nie należą do najcieńszych | Tabletowo.pl

Jak wygląda front nowych iPhone’ów? Cóż – szkło i wycięcia w ekranie. Ramki w wersji 6.1 cala nie należą do najcieńszych

Dołącz do dyskusji 0

Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, a więc i moment w którym doczekamy się premiery nowych smartfonów od Apple. W tym roku rzekomo zadebiutować mają aż trzy nowe urządzenia, które od momentu pierwszych, nieoficjalnych zapowiedzi, wzbudzają u fanów marki ogromne emocje. Czy właśnie poznaliśmy wygląd przednich paneli tych smartfonów?

Premiera nowych iPhonów zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie. Urządzenia od Apple mają swoje zagorzałe grono fanów, którzy wobec nowości mają często bardzo wysokie oczekiwania. Dlatego właśnie koncern z Cupertino co roku dokłada ogromnych starań ku temu, by pod każdym względem zachwyciły one potencjalnych nabywców.

W tym roku spodziewamy się premiery aż trzech smartfonów od Apple. Według wstępnych przecieków mają one być dostępne w nieco bardziej przystępnych cenach, niż dotąd. Ponadto oczekujemy, że jak co roku Apple zaserwuje nam na ich pokładzie mnóstwo nowatorskich rozwiązań, choć niektórzy prorokują, że będzie to generacja stagnacji.

W kwestii wzornictwa raczej nie powinniśmy oczekiwać rewolucji. Apple postawi na sprawdzoną formę oraz na coraz popularniejszego wśród producentów notcha. Wskazuje na to serwis Neowin, publikując nieoficjalne zdjęcie przednich paneli nowych iPhonów. Przeciwnicy wycięć ekranie mogą więc czuć się rozczarowani – oczywiście o ile plotki się potwierdzą.

Z pewnością doczekamy już etapu, w którym chińscy producenci na potęgę kopiują pod względem wizualnym nowe produkty od Apple. Koncern z Cupertino regularnie wyznacza trendy jeśli chodzi o wzornictwo smartfonów, więc cokolwiek pokaże za kilka miesięcy, zostanie wprowadzone u tańszej konkurencji.

Na to, by poznać nowe iPhone’y w całej krasie, przyjdzie nam jeszcze poczekać do jesieni.

Recenzja iPhone’a X – chyba spłynęło na mnie trochę „emejzingu”

Niewątpliwie premiery nowych iPhonów wstrząsną światem urządzeń mobilnych. Czas jednak pokaże czy będzie to sprzęt rewolucyjny względem poprzedników, czy raczej Apple po prostu udoskonali urządzenia, które i tak zbierają już świetne recenzje. Ja obstawiam drugi scenariusz. A Wy?

Źródło: Neowin

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona