Wyczekiwane Stardew Valley jest już dostępne na iOS, w cenie 38 zł | Tabletowo.pl

Wyczekiwane Stardew Valley jest już dostępne na iOS, w cenie 38 zł

Dołącz do dyskusji 0

Popularna gra, będąca skrzyżowaniem RPG i symulacji życia rolnika, trafia na urządzenia mobilne ze znaczkiem nadgryzionego jabłka. Użytkownicy urządzeń z iOS mogą już kupować Stardew Valley za 37,99 zł.

Jeśli Stardew Valley jest Ci obce, zapewne uznasz za kiepski pomysł wydawanie blisko 40 złotych na mobilną grę. Jednak ci, którzy zasmakowali już wiejskiego życia w rolniczej dolinie Stardew za pomocą gry na pecety, wiedzą, że jest ona warta takich pieniędzy.

Podobnie jak w grach pokroju Harvest Moon i Animal Crossing, w Stardew Valley walczymy z potworami, aby zarobić pieniądze, wydobywamy surowce, łowimy ryby, poznajemy mieszkańców miasta i angażujemy się w działalność społeczną. Gra toczy się w różnych porach roku, z których każdą możemy wykorzystać do uprawy innych roślin czy hodowli zwierząt, więc zawsze jest coś nowego do zrobienia. Właśnie przez taką mnogość możliwości i angażujące wyzwania, wielu graczy spędziło w Stardew Valley setki godzin i ani myślą na tym poprzestawać.

Mobilna wersja gry dostosowana jest do obsługi przez ekrany dotykowe, ale oprócz tego nie różni się od oryginału niemal niczym. Brak w niej tylko trybu multiplayer. Jeśli graliśmy już w Stardew Valley na komputerze z Windowsem lub macOS, to możemy przenieść na smartfon lub tablet swoje postępy i grać dalej.

źródło: MacRumors

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona