Wyciekły zdjęcia przedstawiające Samsunga Galaxy Note 4! | Tabletowo.pl

Wyciekły zdjęcia przedstawiające Samsunga Galaxy Note 4!

Dołącz do dyskusji 0

Wygląda na to, że ostatnie dni są bardzo obfite w przecieki czy plotki dotyczące zbliżającego się Galaxy Note’a 4. Tym razem GSMArena opublikowała zdjęcia rzeczonego urządzenia. Podobno podesłał je anonimowy informator. Co ciekawsze, wyglądają one nawet realistycznie.

Data premiery jest już znana. Wiemy, że zbiegnie się ona z tegorocznymi targami IFA. Natomiast na półki sklepowe phablet powinien trafić w połowie września. W weekend okazało się, że ZDNet potwierdziło wykorzystanie przez Samsunga Snapdragona 805. Jednak dziś do sieci wyciekło najciekawsze, podobno prawdziwe zdjęcia Note’a 4. Zdradzają kilka ciekawostek.

Otóż wygląda na to, że obok oka aparatu znajduje się pulsometr. Dolna krawędź skrywa port micro USB 3.0. Zdjęcia zdradzają też, że ramka phabletu jest wykonana z metalu – wygląda tak samo jak w metalowym modelu Alpha. Chce się wykrzyknąć: w końcu, nareszcie.

Dziś w sieci jako pierwsze pojawiło się zdjęcie opakowania. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony, bo nie sądziłem, że Samsung odejdzie od stylistyki swoich dotychczasowych opakowań. Jednak gdzieś przewijała się myśl, że Note 4 będzie metalowy, skoro pudełko imituje szczotkowane aluminium. Po zobaczeniu powyższych zdjęć wszystko nabrało sensu. Możemy mieć już niemal pewność, że nadchodzący phablet będzie metalowy, podobnie jak smartfon Galaxy Alpha.

galaxy note 4 4

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona