Wyciekły zdjęcia przedniego panelu Samsunga Galaxy Note 3: 5,68-calowy ekran z bardzo wąskąramką | Tabletowo.pl

Wyciekły zdjęcia przedniego panelu Samsunga Galaxy Note 3: 5,68-calowy ekran z bardzo wąskąramką

Dołącz do dyskusji 0

Premiera Samsunga Galaxy Note 3, jednej z najgorętszych nowości tego kwartału, jest tuż za rogiem. Urządzenie ujrzy światło dzienne podczas targów IFA 2013 w Berlinie, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu. Oczekiwania wobec Galaxy Note 3 są bardzo wysokie: zarówno branża, jak i klienci spodziewają się, że tabletofon będzie godnym kontynuatorem innowacyjności, jaką mogli pochwalić się jego dwaj poprzednicy. Jeśli wierzyć plotkom i najnowszym doniesieniom, Samsung nie zawiedzie.

Wczoraj wieczorem w sieci pojawiły się zdjęcia przedniego panelu Galaxy Note 3. Wynika z nich, że tabletofon będzie mógł pochwalić się 5,68-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym (rozdzielczość jest nieznana, ale zakładamy, że będzie to powoli zyskujące miano standardu 1080p) otoczonym wyjątkowo wąską, bo mierzącą zaledwie 2,2 mm szerokości ramką. Tuż pod nim widnieją trzy przyciski: dwa dotykowe i jeden fizyczny. Z jakiegoś powodu Samsung kurczowo trzyma się tego rozwiązania, nie chcąc iść z duchem czasu i wymienić ich na belkę nawigacyjną wyświetlaną na ekranie.

Wygląd przedniego panelu sugeruje, że wzornictwo Samsunga Galaxy Note 3 będzie nawiązywać do smartfonu Galaxy S4. Jesteśmy pewni, że plastikowa budowa 5,7-calowego tabletofonu będzie cienka i pokryta teksturą imitującą aluminium. Niestety, do momentu oficjalnej prezentacji możemy jedynie debatować na temat jego specyfikacji. Mówi się, że urządzenie trafi na rynek w dwóch wariantach: z procesorem Qualcomm Snapdragon 800 oraz Samsung Exynos 5420. Poza tym ma posiadać 3GB RAM, system operacyjny Android 4.3 Jelly Bean z nakładką graficzną TouchWiz i aparat fotograficzny 13 Mpix z funkcją nagrywania wideo w jakości – uwaga – 4K (3840 × 2160 pikseli).

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona