Wyciekły zdjęcia prasowe HTC One M9+ 18

Wyciekły zdjęcia prasowe HTC One M9+

W ostatnim czasie pojawia się naprawdę sporo informacji na temat HTC One M9+. Dziś do sieci trafiły zdjęcia prasowe, które rzekomo przedstawiają to urządzenie. Nie jest źle!

Ostatnio, gdy pojawiły się zdjęcia HTC One M9+, byłem nieco zawiedziony wyglądem czytnika linii papilarnych pomiędzy głośnikami. Na zdjęciach prasowych muszę przyznać, że wygląda on całkiem dobrze. W innych aspektach pod względem wyglądu nie ma chyba żadnych zaskoczeń. Wszystkie plotki, jak na razie, się zgadzają. Tył przypomina całkiem HTC One M8. Na przodzie też wygląda jak poprzednie modele, jedyną różnicą jest wspomniany już czytnik linii papilarnych pod ekranem, do złudzenia przypominający przycisk Home z urządzeń Samsunga (nie odnosicie takiego wrażenia?).

W kwestii specyfikacji prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia z 5,2-calowym wyświetlaczem QHD, procesorem MediaTek MT6795 lub Qualcomm Snapdragon 810 (w zależności od wersji), 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej.

HTC One M9+ zostanie zaprezentowany najprawdopodobniej już ósmego kwietnia. Wtedy okaże sie, czy plotki staną się prawdą…