Wyciekły rendery Samsunga Galaxy A5 (2017) | Tabletowo.pl

Wyciekły rendery Samsunga Galaxy A5 (2017)

Dołącz do dyskusji 0

Seria smartfonów Galaxy A zdążyła się już zadomowić na rynku i ma się dobrze. Są to smartfony o średniopółkowej specyfikacji, przyzwoitej cenie i bardzo dobrym wykonaniu, którego nie powstydziłby się żaden flagowiec. W poprzednich dwóch latach Samsung prezentował nowych przedstawicieli tej serii w IV kwartale. W tym roku również spodziewamy się premiery w najbliższym czasie.  

Od pewnego czasu docierają do nas informacje o prowadzonych pracach nad serią Galaxy A (2017). Do mediów tym razem wyciekły rendery wykonane w programie CAD, przedstawiające rzekomy wygląd Samsunga Galaxy A5 (2017). Urządzenie wyglądem nawiązuje do tegorocznych flagowców koreańskiego giganta. Tył urządzenia zostanie zaoblony na krawędziach, zaś przednia tafla wykonana będzie najprawdopodobniej ze szkła 2.5D. Samsungowi udało się też całkowicie schować obiektyw aparatu głównego. Jednak najciekawsze jest miejsce zamontowania głośnika, a mianowicie na bocznej ramce. Czy takie rozwiązanie okaże się prawdą, przekonamy się za jakiś czas.

Specyfikacja Samsunga Galaxy A5 (2017) pojawiała się w przeciekach, wiemy stąd, że zostanie on wyposażony w procesor Exynos 7880, 3GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej oraz baterię o pojemności 3000 mAh. W urządzenie o wymiarach 145x71x7,8 mm zostanie wbudowany również wyświetlacz o przekątnej 5,2 cala.

Źródło: SamMobile, Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona