Wyciekły podobno oficjalne zdjęcia HTC One M9 | Tabletowo.pl

Wyciekły podobno oficjalne zdjęcia HTC One M9

Dołącz do dyskusji 0

Evan Blass, znany jako @evleaks, opublikował grafikę, na której możemy dostrzec wszystkie dotychczasowe wersje HTC One oraz najnowszego, nadchodzącego One M9. Czy właśnie tak urządzenie ostatecznie będzie wyglądało?

Na zdjęciu możemy dostrzec dwie wersje HTC One M9. Oprócz zwykłej wersji zamieszczono na nim HTC One M9 Plus z czytnikiem linii papilarnych. Od góry w obu modelach widoczna jest sporej wielkości soczewka aparatu frontowego, która może posiadać matrycę nawet 13 Mpix, podobnie jak w HTC Desire Eye.

B8cIdk3CYAEzATg

Szczerze mówiąc, HTC One M9 będzie wyglądał znakomicie, jeśli rzeczywiście jego wygląd będzie jak na powyższym zdjęciu. A Wy co myślicie o takim wyglądzie najnowszego flagowca od HTC?

Jeśli chcecie prześledzić wcześniejsze plotki o HTC One M9 i jego wszystkich wersjach, odsyłam do wpisu sprzed kilku dni. Premiera tych smartfonów planowana jest na początek marca podczas trwających wtedy w Barcelonie targów MWC 2015.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona