Wyciekły grafiki promocyjne nowego smartfona Meizu. Premiera podobno już w styczniu | Tabletowo.pl

Wyciekły grafiki promocyjne nowego smartfona Meizu. Premiera podobno już w styczniu

Dołącz do dyskusji 0

W chińskim serwisie społecznościowym Weibo pojawiły się grafiki promocyjne, rzekomo przedstawiające nowy smartfon Meizu. W dodatku zadebiutować ma on już w styczniu.

Na temat urządzenia wiadomo tylko tyle, ile widać na opublikowanych materiałach. Wynika z nich, że sprzęt wyposażono m.in. w 5-calowy wyświetlacz o jasności 500 nitów. Powyżej ekranu znalazł się natomiast obiektyw 5 Mpix kamerki. Robienie selfie w gorszych warunkach oświetleniowych umożliwi pojedyncza dioda doświetlająca.

W przypadku Meizu, pierwszym smartfonem, jaki spodziewamy się zobaczyć w 2017 roku, jest model M5S. Jednak według ostatnich doniesień, jego premiera zaplanowana jest dopiero na luty. Zdradzają one także, że urządzenie napędzać będzie ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6753 1,3 GHz z układem graficznym Mali-T720.

Z drugiej strony, Meizu M5S przeszedł już proces certyfikacji w TENAA i agencja wspomina m.in. o obecności 5,2-calowego wyświetlacza. Mamy więc tu mały „konflikt” i jedynym z niego wyjściem mógłby być fakt, że smartfon, widoczny na powyższych grafikach to w rzeczywistości jeszcze inny model.

To jednak oznaczałoby, że plany produktowe Meizu, które dopiero co wyciekły do sieci, mają niewiele wspólnego z rzeczywistością lub – w najlepszym przypadku – nie są pełne. Który scenariusz jest zgodny z prawdą – tego dowiemy się zapewne najwcześniej w styczniu. Jeżeli oczywiście naprawdę wtedy zadebiutuje smartfon, którego grafiki promocyjne mieliśmy właśnie okazję obejrzeć.

Źródło: Weibo przez Android Pure

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona