Wyciekło pierwsze, nieostateczne zdjęcie prasowe 5,9-calowego HTC One Max | Tabletowo.pl

Wyciekło pierwsze, nieostateczne zdjęcie prasowe 5,9-calowego HTC One Max

Dołącz do dyskusji 0

HTC One Max, znany także jako T6, to jedna z najgorętszych nowości tego kwartału. Jego premiera nastąpi najprawdopodobniej podczas targów IFA 2013 w Berlinie, gdzie światło dzienne ujrzy także jego największy konkurent – Samsung Galaxy Note 3. Dotychczas HTC One Max znaliśmy wyłącznie z niewyraźnych zdjęć publikowanych przez pracowników fabryk na chińskich portalach społecznościowych. Dziś jednak, dzięki @evleaks, niezawodnemu źródłu przecieków ze świata technologii, możemy zobaczyć urządzenie w pełnej krasie na nieoficjalnym zdjęciu prasowym.

Jak zaznacza źródło, fotografia nie jest ostateczna, a więc niektóre jej elementy mogą ulec zmianie. Nie sądzę, aby oznaczało to modyfikację wyglądu samego telefonu, a uczynienie zdjęcia bardziej realistycznym (na przykład poprzez dodanie refleksu na ekranie lub połysku na pokrywie baterii). Fotografia potwierdza, że wizualnie HTC One Max będzie smartfonem HTC One, którego przekątna ekranu została powiększona z 4,7″ do 5,9″. Różnica jest znacząca i niewątpliwie przełoży się na funkcjonalność i wagę urządzenia. Pozostałe elementy najprawdopodobniej nie ulegną zmianie i One Max będzie mógł pochwalić się aluminiową, jednobryłową obudową z głośnikami stereo na przednim panelu. Miejmy nadzieję, że HTC zrobi użytek z większego wyświetlacza i wyposaży One Max w zestaw aplikacji biurowych, multimedialnych lub rozrywkowych (na wzór aplikacji S-Pen dla smartfonów z serii Samsung Galaxy Note).

Domniemana specyfikacja HTC One Max obejmuje 5,9-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (FHD 1080p), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 taktowany zegarem 2,3 GHz, 2GB RAM, aparat fotograficzny 4 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu (OIS), 16 GB pamięci, bateria o pojemności 3300 mAh oraz system operacyjny Android 4.2.2 z nakładką graficzną Sense 5.5.

Co sądzicie o nadchodzącym tabletofonie HTC?

via @evleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona