Wyciekła instrukcja do Motoroli Droid Turbo, która będzie bardzo mocnym phabletem | Tabletowo.pl

Wyciekła instrukcja do Motoroli Droid Turbo, która będzie bardzo mocnym phabletem

Dołącz do dyskusji 0

Przed zakupem Motoroli przez Google wielu użytkowników już postawiło krzyżyk na amerykańskiej firmie. Jednak ten zakup wyszedł jej na dobre, a przejęcie przez Lenovo także zapowiada się jako świetny ruch. Poznaliśmy już Moto G oraz Moto X, a niedługo ma trafić na rynek Nexus 6 stworzony przez Motorolę. Jednak to nie wszystko i Droid Turbo to kolejne świetne urządzenie!

O Motoroli Droid Turbo już pisałem jakiś czas temu, jednak teraz wyciekła do sieci instrukcja obsługi tego modelu i wiemy o nim trochę więcej. Potwierdziły się informacje o specyfikacji i zobaczymy w tej Motoroli 5,2-calowy wyświetlacz, 21-megapikselowy aparat główny z podwójną diodą LED, NFC oraz łączność 4G LTE. Poza tym tak, jak wspominałem w poprzednim tekście, będzie wspierać szybkie ładowanie baterii oraz ładowanie bezprzewodowe.

Telefon przeznaczony jest dla sieci Verizon, ale Motorola chce się otwierać na nowe rynki, więc może zobaczymy jego europejską wersje pod inną nazwą. Chcielibyście, żeby ten phablet trafił na nasz rynek?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona