Wycieka zdjęcie prasowe i rzekoma specyfikacja Lenovo Moto X (2017) | Tabletowo.pl

Wycieka zdjęcie prasowe i rzekoma specyfikacja Lenovo Moto X (2017)

Dołącz do dyskusji 0

Lenovo Moto X na 2017 rok do niedawna było owiane tajemnicą. Trudno było znaleźć jakieś wiążące i wyglądające na prawdziwe informacje o specyfikacji urządzenia. Na szczęście, im bliżej premiery, tym więcej szczegółów wycieka. Tak jest i tym razem.

Nie tak dawno pisaliśmy o rzekomym zdjęciu przedstawiającym Lenovo Moto X (2017). W komentarzach dyskutowaliście o tym, czy zdjęcie to nie fake, a w sieci, na wielu portalach rozgorzała dyskusja na temat rzekomej specyfikacji technicznej nowej Motki.

Dziś, dzięki Rolandowi Quandtowi oraz serwisowi Slashleaks, możemy podzielić się z Wami zarówno zdjęciem prasowym, jak i prawdopodobną specyfikacją nowego urządzenia, które Lenovo zaprezentuje światu już wkrótce.

Jeśli źródła Quandta znów znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, należy spodziewać się całkiem nieźle uzbrojonego średniaka. Snapdragon 625, 3/4 GB pamięci RAM oraz nawet i 64 GB na pliki użytkownika, to duże atuty. Do tego dodając niemal czystego Androida oraz – zapewne – atrakcyjną cenę, zapowiada się nam mały hit sprzedażowy. Ale przecież wiadomo, że ludzie kupują oczami, prawda? Sądzicie, że taki design urządzenia zapewni mu dobre notowania?

Fot: Slashleaks

Jak dla mnie, smartfon wygląda bardzo przyjemnie dla oka, może się podobać. Pozostaje nam jeszcze czekać na cenę. Waszym zdaniem, ile ona powinna wynieść?

źródło: Roland Quandt, Slashleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona