Wycieka specyfikacja LG G3? Wygląda imponująco

 lg g3

Przedwczoraj pisałem o płaskiej nakładce LG, która najpewniej zadebiutuje przy okazji nadchodzącego flagowca. Dziś okazuje się, że poprzez amerykańską sieć Spring wyciekła specyfikacja LG G3. Jest ona o tyle wiarygodna, że źródłem jest operator, a nie jakiś serwis plotkarski.

W owej specyfikacji jest tylko jeden niuans. Nie do końca zgadza się procesor. Jednak jest teza, według której obecna wersja G3 jest prototypem. W związku z tym SoC powinien być zdecydowanie inny. A przypadki, kiedy okazywało się, że pewna specyfikacja finalnie miała inny kształt, zdarzały się w branży. Najprawdopodobniej specyfikacja, która wyciekła dotyczy wersji, która finalnie będzie dostępna z mocniejszym układem. Powiedzmy sobie szczerze, Snapdragon 800 we flagowcu, który ma mieć 5,5-calowy ekran WQHD? To brzmi nieco abstrakcyjnie.

Mówi się, że LG G3 zadebiutuje raczej ze Snapdragonem 801. Reszta specyfikacji nie robi już takiego efektu WOW. Pamięci RAM ma być 3 GB, natomiast główny aparat ma mieć 13 Mpix, a przedni 2 Mpix.

źródło