Wycieka informacja o phablecie Huawei z ekranem 8,5 cala | Tabletowo.pl

Wycieka informacja o phablecie Huawei z ekranem 8,5 cala

Dołącz do dyskusji 0

Już od jakiegoś roku na rynku jest miejsce dla urządzeń łączących duży, ponad 5-calowy ekran oraz typowe funkcje smartfona, czyli możliwość wykonywania połączeń w sieci GSM oraz wysyłania SMS-ów – mowa oczywiście o phabletach. Tabletofony takie jak Samsung Galaxy Note, LG Optimus Vu czy Samsung Galaxy Note II zyskały uznanie, zatem coraz więcej producentów interesuje się tą niszą rynkową. Ostatnio informowaliśmy Was o planach Sony odnośnie Xperii  6, teraz mamy nową ciekawostkę – prosto od Huawei.

Do internetu poprzez Twittera wyciekło zdjęcie przedstawiające nowe urządzenie od Huawei, które prawdopodobnie ma pojawić się premierowo na targach CES 2013. Nie znamy jeszcze specyfikacji, jednak pojawiły się 2 bardzo intrygujące wiadomości: sprzęt ma posiadać ekran wielkości 8,5 cala oraz oferować funkcje rozmów głosowych. Tablet z funkcją „dzwonienia”!? Nie – według ojca przecieku ma być to smartfon (!).

Autorem zdjęcia i przecieku jest Rosjanin, Eldar Murtazin, który w przeszłości z sukcesami publikował podobne rewelacje. Kto wie czy i tym razem okaże się nieomylny.

Cała specyfikacja techniczna urządzenia jest owiana tajemnicą, ale bądźcie pewni, że temat będziemy śledzić i jeśli tylko pojawią się nowe ciekawostki, damy Wam znać. A tymczasem nie omieszkam zadać Wam pytania, czy widzicie takowe urządzenie w swoich kieszeniach plecakach?

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona