WWDC 2018 potrwa od 4 do 8 czerwca 2018 roku. Pierwszego dnia konferencji czeka nas wysyp nowości | Tabletowo.pl

WWDC 2018 potrwa od 4 do 8 czerwca 2018 roku. Pierwszego dnia konferencji czeka nas wysyp nowości

Dołącz do dyskusji 0

WWDC to doroczna konferencja, która dla Apple jest okazją, aby pochwalić się nowymi wersjami systemów, kontrolujących różne urządzenia z portfolio i spotkać się z deweloperami (zarówno tymi obecnymi, jak i aspirującymi). Oprócz tego, koncern z Cupertino nierzadko prezentuje także nowe sprzęty. W tym roku również bez wątpienia czeka nas wiele nowości i wiemy już, że tegoroczne WWDC potrwa od 4 do 8 czerwca 2018 roku, lecz to pierwszy dzień będzie z naszej perspektywy najciekawszy.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku WWDC 2017 rozpoczęło się 5 czerwca i podczas konferencji otwierającej Apple zaprezentowało m.in. iOS 11watchOS 4, całkowicie nowego iPada Pro 10.5, odświeżonego iPada Pro 12.9 i głośnik HomePod. W tym, oprócz kolejnych wydań systemów operacyjnych, spodziewamy się zobaczyć m.in. kolejnego, nowego iPada Pro z Face ID i bez Touch ID.

Apple potwierdziło, że WWDC 2018 potrwa od 4 do 8 czerwca 2018 roku. Jako miejsce ponownie wybrano San Jose w Kalifornii, w którym odbyło się także WWDC 2017 (w poprzednich latach spotykano się w San Francisco). W ciągu tych kilku dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w ponad 100 sesjach, prowadzonych przez inżynierów Apple, popracować w specjalnie przygotowanych laboratoriach oraz spotkać się na indywidualnych konsultacjach.

Wejściówka na WWDC 2018 jest płatna i kosztuje 1599 dolarów. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja – w tym roku potrwa ona do 22 marca, do godziny 10:00 PDT, czyli 18:00 naszego czasu. Można też wnioskować o darmowy bilet wstępu, aczkolwiek to oferta skierowana m.in. do członków STEM, którzy ukończyli 13. rok życia i spełnią kilka dodatkowych wymagań (na przykład bycie zarejestrowanym w Apple deweloperem lub członkiem płatnego Apple Developer Program).

Źródło: Apple

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona