Nowa promocja „Wtorki z Mastercard” w Multikinie to szansa kupienia biletu na film już za 5 złotych | Tabletowo.pl

Nowa promocja „Wtorki z Mastercard” w Multikinie to szansa kupienia biletu na film już za 5 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Bez względu na to, czy lubicie wyskoczyć do kina raz na jakiś czas, czy też robicie to regularnie, na pewno zainteresuje Was najnowsza promocja Multikina i Mastercard. W kilku prostych krokach będzie bowiem można kupić bilet na film już nawet za pięć złotych.

Od razu muszę Was jednak zmartwić – na pewno nie zrobicie tego w kasie. Zakupu trzeba bowiem dokonać poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną. To pierwszy warunek. Kolejnym jest zapłacenie za pomocą portfela cyfrowego Masterpass, do którego podpięta jest karta Mastercard lub Maestro. Kiedy klient spełni oba wymogi, za bilet na film zapłaci 10 złotych, a drugi dostanie w prezencie za darmo – wyjdzie więc po piątaku za jeden.

To jednak nie koniec. Organizator promocji zdaje sobie najwyraźniej sprawę, że nie każdy będzie chciał się bawić w zakładanie portfela cyfrowego Masterpass (chociaż to nic nie kosztuje, a znacznie ułatwia życia), więc przygotował również coś dla „tradycjonalistów”. Dzięki tej wspaniałomyślności klienci, którzy zdecydują się zakupić bilet w kasie kina, zapłacą za jeden tylko 10 złotych – ale pod warunkiem, że uregulują rachunek kartą Mastercard lub Maestro. Te same zasady obowiązują także na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej.

Trzeba pamiętać, że promocja – jak wskazuje jej nazwa – obowiązuje wyłącznie we wtorki. Akcja oficjalnie rozpoczyna się 1 grudnia 2017 roku i potrwa aż przez rok, do 30 listopada 2018 roku włącznie.

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona