Wszystko, co wiemy o smartfonie Ulefone Vienna

Pojawiła się już pełna specyfikacja Ulefone Vienna, najnowszego topowego smartfonu firmy Ulefone Mobile. W skrócie – postawiono na dźwięk i maksymalnie przystępną cenę. Co z tego wynikło?

Ulefone Vienna to kolejne urządzenie chińskiego producenta, które trafia na europejski rynek. Zresztą, nazwy też ma europejskie. Oprócz omawianego tutaj Wiednia mamy wśród smartfonów inną stolicę naszego kontynentu – Ulefone Paris. Przejdźmy jednak do najnowszego urządzenia.

Telefon Ulefone Vienna, w założeniach producenta, ma być skierowany przede wszystkim do miłośników dobrego brzmienia. Tak przedstawiają go nie tylko reklamy – wystarczy spojrzeć na specyfikację sprzętową smartfonu. Wprowadzono m.in. specjalny chipset HiFi – NXP Smart Audio PA. Telefon obsługuje częstotliwości od 20z do 20khz, a także 109db SNR (stosunek sygnału do szumu). Wszystko to zapewnić ma odbiorcy jak najlepszy odbiór muzyki.

ulefone-vienna-2

Poza tym najnowszy telefon Ulefone Mobile to drobne zmiany w porównaniu z poprzednimi urządzeniami. Mamy więc nieco lepszy aparat – 13 Mpix Panasonic MN34172 z podwójnym fleszem LED. Pojemność baterii bez zmian, ale na zadowalającym poziomie – 3250 mAh. Do tego ośmiordzeniowy MT6753, 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej.

Ekran Ulefone Vienna to 5,5-cala o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Smartfon dodatkowo będzie obsługiwał karty microSD i umożliwi użytkownikowi odblokowanie urządzenia za pomocą czytnika linii papilarnych. Dostępne kolory to: Grace Black, Space Grey, Silk Whie oraz Rose Golden. Ostatnio chyba wszyscy producenci zakochali się w różowym ;).

Cena nie jest jeszcze znana, ale „ma być niska”. Ciekawe, co przez to rozumie Ulefone?

źródło: Ulefone Mobile