Wszystkie gry studia Rubicon za darmo w App Store | Tabletowo.pl

Wszystkie gry studia Rubicon za darmo w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Katalog wydawniczy studia Rubicon pełen jest prostych, niewyróżniających się niczym gier w stylu symulacji jednorękiego bandyty, pokera czy kręgli. Na szczęście znalazło się tam również miejsce dla kilku bardziej interesujących tytułów, i to właśnie na nie warto zwrócić uwagę podczas tej weekendowej promocji.

Najpopularniejszym dziełem wspomnianego studia jest bez wątpienia seria Great Little War Game, składająca się z kilku całkiem rozbudowanych strategii turowych, podanych z lekkim przymrużeniem oka. Wszystkie gry z serii charakteryzują się sporym naciskiem na taktyczne podejście do walki, rozbudowaną kampanią dla jednego gracza, całkiem udanym trybem multiplayer (niektóre części pozwalają nawet na grę w kilka osób przy jednym tablecie) oraz charakterystyczną, chociaż niezbyt wyszukaną oprawą graficzną. Wśród innych gier objętych promocją znalazły się między innymi Yachty Deluxe, Fruitz Blitz i Zombies D:20, jednak szczerze mówiąc nie są to produkcje, którym warto poświęcać specjalną uwagę .

Wszystkie wspomniane pozycje dostępne są w App Store za darmo do końca weekendu. Posiadacze tabletów z systemem Android muszą zadowolić się jedynie obniżką cen w Google Play.

Great Little War Game   
Great Little War Game: All Out War 
Great Little War Game 2  
Great Big War Game  
Pełen Katalog  
oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona