Wspólne kolędowanie razem z... Google Search - Tabletowo.pl
Ważne

Wspólne kolędowanie razem z… Google Search

Tabletowo.pl Wspólne kolędowanie razem z... Google Search Ciekawostki

Google potrafi zaskakiwać. Tym razem dość nieoczekiwanie przygotowało dla swoich użytkowników easter egg (zabawnie to brzmi, biorąc pod uwagę, że już za chwilę Boże Narodzenie, a nie Wielkanoc). Ci z Was, którzy posiadają smartfon lub tablet z systemem Android mogą razem z Google… pośpiewać kolędy!

Wystarczy za pośrednictwem Google Search na urządzeniu z Androidem wyszukać frazę „Let’s go caroling”, by razem z ekipą z Mountain View rozpocząć koncert angielskich utworów świątecznych w formie karaoke. Do wyboru mamy aż pięć pozycji:
– Jingle Bells
– Up on the House Top
– Deck the Galls
– O Christmas Tree
– We Wish You a Merry Christmas

Po kliknięciu jednej z nich, naszym oczom ukaże się tekst, zaś po wybraniu opcji „Play” w tle zostanie uruchomiona instrumentalna wersja utworu, a wskaźnik będzie poruszał się po tekście, informując nas, które słowo powinniśmy w danej chwili śpiewać. Działanie tego nietypowego „prezentu” od Google można zobaczyć także na poniższym filmiku:


źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona