Samsung Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+

Samsung aktualizuje – wrześniowe poprawki dla Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+

 

Od kilkunastu dni w Polsce można kupić najnowsze flagowce Samsunga: Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+. Od kilku z kolei trwa wrzesień. Łącząc te dwie informacje ze sobą powstaje nam dzisiejszy news: oba modele otrzymały właśnie aktualizację do najnowszej wersji oprogramowania, która wprowadza najnowsze, a więc wrześniowe właśnie łatki bezpieczeństwa.

Aktualizacja oznaczona jest numerem N970FXXU1ASHE / N970FOXM1ASHE / N975FXXU1ASHE i waży malutko, bo jedynie 154,33 MB. Changelog jest bardzo zwięzły i ogranicza się wyłącznie do wrześniowych poprawek bezpieczeństwa i, co ciekawe, także do poprawy jakości dźwięku odbieranego przez słuchawki przewodowe. Przypomnę, że zarówno Galaxy Note 10, jak i Galaxy Note 10+ nie zostały wyposażone w 3.5 mm jacka audio, lecz do zestawu z nimi dołączane są słuchawki podłączane na USB typu C, eliminując potrzebę korzystania z odpowiedniej przejściówki.

Aktualizacja standardowo przebiega stopniowo i choć rozpoczęła się od takich krajów, jak Szwajcaria, Hiszpania czy Francja, egzemplarze kupione z polskiej dystrybucji też już powinny sygnalizować obecność nowego oprogramowania. Mój egzemplarz testowy Galay Note 10, jak mogliście przeczytać rano na Twitterze, już stosowną aktualizację otrzymał:

Recenzja Samsunga Galaxy Note 10 powinna zostać opublikowana przeze mnie w przyszłym tygodniu. Jeśli więc macie jakieś pytania odnośnie tego sprzętu – komentarze są oczywiście do Waszej dyspozycji. Mnie tymczasem niezmiennie cieszy fakt, że seria Galaxy Note 10 składa się z dwóch modeli i że jeden z nich jest zauważalnie mniejszy, przy zachowaniu rysika o takich samych wymiarach i funkcjach.

Zanim będziecie mogli zapoznać się z moim pełnym testem, odsyłam Was do pierwszych wrażeń.

Samsung Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+. Dwa rozmiary i magiczny rysik (pierwsze wrażenia)