Wow! „Age of Civilizations Afryka” kompletnie za darmo na Androida | Tabletowo.pl

Wow! „Age of Civilizations Afryka” kompletnie za darmo na Androida

Dołącz do dyskusji 0

Gry z serii Age of Civilizations to jedne z najlepszych mobilnych tytułów – przynajmniej dla mnie. Często informuję Was o promocjach przygotowanych na gry z tego uniwersum i w większości przypadków obniżek musimy ponieść koszt około trzech lub czterech złotych. Tym razem jednak jedna z części jest dostępna kompletnie za darmo. Ale musicie się pospieszyć!

Serię Age of Civilizations uwielbiam i kupiłem już kilka gier z tego uniwersum. Tym razem nie muszę jednak wydawać ani złotówki, bowiem Łukasz Jakowski – autor tych tytułów – postanowił udostępnić jedną z części kompletnie za darmo.

Age of Civilizations to prosta gra turowa, w której świat (lub jego fragmenty) podzielony jest na prowincje. Naszym zadaniem jest wybranie sobie cywilizacji (tj. państwa) i podbicie wszystkich skrawków terenu. Oczywiście podczas rozgrywki możemy wzmacniać zdobyte miejsca, a także zawierać sojusze z innymi narodami.

To oczywiście nie wszystko. W grze znajdziemy też wiele scenariuszy. Moim ulubionym jest 20 najpotężniejszych cywilizacji świata, w której znajdziemy Imperium Brytyjskie, Stany Zjednoczone, a także Królestwo Polskie. Nie brakuje również scenariuszy tematycznych, takich jak świat z 1936 roku (międzywojenny).

W Age of Civilizations Afryka miejscem działań jest – jak sugeruje tytuł – Czarny Ląd. Znajdziemy tutaj nie tylko państwa afrykańskie, ale również kolonialne, a sam kontynent został podzielony na większą ilość prowincji niż w rzeczywistości, co znacznie wydłuża rozgrywkę.

Źródło: Własne

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona