Promocja na weekend: Worms 2: Armageddon i Worms 3 na Androida za piątaka

Nie jest możliwym nie znać gier z serii Worms. Swego czasu te produkcje były podstawą wieloosobowych potyczek rozgrywanych na jednym komputerze podczas imprez. Odkąd robaki przeniosły się także na smartfony, na gry z serii regularnie pojawiają się promocje, tak jak i teraz.

Gry Team 17 Digital Limited tańsze w Google Play

Prawdą jest, że złota era Wormsów już dawno jest za nimi. Team 17 musi chwytać się różnych sposobów, by utrzymać markę, a jednym z najbardziej oczywistych było wprowadzenie robali na telefony. Sztuka ta w gruncie rzeczy się udała, bo seria Worms nie tylko mocno wgryzła się w świadomość graczy, ale także udanie rozpleniła się na niemal wszystkie możliwe platformy, generując nie rekordowy, ale jednak dość stabilny przypływ gotówki twórcom tej marki z tradycjami.

Worms 2: Armageddon

W sklepie Google Play trwają obecnie promocje na gry Team 17 Digital Limited. Dzięki temu, takie tytuły jak Worms 2: Armageddon i Worms 3 dostaniemy w cenie 4,89 złotych za sztukę, zamiast zwyczajowego 19,99 złotych. Co prawda do okresowych promocji na te gry można się przyzwyczaić, bo to nie pierwszy raz, kiedy można je kupić taniej, ale lepiej to zrobić, gdy kosztują 1/4 ceny, aniżeli wydać pełną (mocno zawyżoną) kwotę.

Trzeba tylko mieć na uwadze fakt, że tytuły edycji mobilnych nie odpowiadają tym komputerowym i konsolowym. Worms 2: Armageddon odpowiada stylistycznie wersji Worms: Reloaded, zaś mobilne Worms 3 stylizowane jest na „dorosłe” Worms: WMD. Dodatkowo, produkcje te mają już ładnych parę lat na karku – graficznie więc, robalom do Genshin Impact daleko jak stąd do Księżyca.

Nie tylko Wormsy

Oczywiście można dołączyć do milionów ludzi, którzy mają robaki, ale także zaopatrzyć się w inne tytuły z przeceny w sklepie Google Play. Każda z produkcji Team 17 Digital Limited znajduje się w promocji, więc taniej dostaniemy na przykład takie Flockers czy obie edycje The Escapist.

Na osobną wzmiankę zasługuje Alien Shooter 2 – Reloaded, które można teraz zgarnąć za 4,69 złotych. To niewiele, by przypomnieć sobie strzelankowy hit sprzed lat. Wystarczy więc rzucić „piątakiem”, i już mamy w co grać na Androidzie w ten weekend.