World of Tanks Blitz wkrótce na Androida i iOS - Tabletowo.pl
Ważne

World of Tanks Blitz wkrótce na Androida i iOS

Kojarzycie grę World of Tanks? Pewnie nawet, jeśli nie byliście/nie jesteście nią zainteresowani, to gdzieś o niej słyszeliście, bo ostatnio bitwy czołgów robią w sieci furorę. Osoby lubiące wspomniany tytuł na pewno ucieszą się z informacji, że zapowiedziana została gra nim inspirowana: World of Tanks Blitz – na tablety i smartfony, co prędzej czy później musiało nastąpić. Będzie dostępna na dwie platformy: Androida i iOS.

Jak dowiadujemy się z informacji ujawnionych przez Wargaming, jest to gra MMO typu free-to-play, która będzie oferowała „unikatowe dotykowe sterowanie, intensywne bitwy 7 na 7, szeroki wachlarz czołgów z różnych klas i posiadających unikatowe cechy oraz najwyższą jakość oprawy audiowizualnej”.

Założeniem twórców mobilnego tytułu jest dostarczenie tej samej frajdy z rozgrywki, jaką cieszą się gracze w wersji pecetowej, ale odpowiednio dostosowanej do urządzeń z dotykowymi wyświetlaczami. Ma zawierać w sobie intensywną akcję, współpracę drużynową i strategiczne podejście, czyli wszystko to, co najważniejsze w World of Tanks. Do naszej dyspozycji będzie kilka nacji (w tym USA, Niemcy, Rosja) i duży zestaw maszyn (w tym czołgi średnie i ciężkie, niszczyciele czołgów, itd.).

Niestety, wszyscy zainteresowani mobilnym World of Tanks Blitz muszą uzbroić się w cierpliwość. Deweloperzy nie ujawnili kiedy możemy się spodziewać premiery tytułu.

Tabletowo.pl World of Tanks Blitz wkrótce na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl World of Tanks Blitz wkrótce na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl World of Tanks Blitz wkrótce na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl World of Tanks Blitz wkrótce na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl World of Tanks Blitz wkrótce na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl World of Tanks Blitz wkrótce na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl World of Tanks Blitz wkrótce na Androida i iOS Aplikacje Nowości

ź: Wargaming.net

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona