Inteligentny portfel? Czemu nie! Właśnie debiutuje już druga generacja Woolet | Tabletowo.pl

Inteligentny portfel? Czemu nie! Właśnie debiutuje już druga generacja Woolet

Dołącz do dyskusji 0

Inteligentne może być – dosłownie – wszystko. Dlaczego by więc nie portfel? No właśnie. I dlatego też na rynku debiutuje Woolet 2.0, czyli druga generacja inteligentnych portfeli z polskim rodowodem. Co więcej, jeden z nich testuje już dla Was Kasia.

Marka Woolet to start-up, wywodzący się z Polski. Dokładnie dwa lata temu, w marcu 2015 roku, przedstawiła światu pierwszą generację swoich inteligentnych portfeli i rozpoczęła kampanię na KickStarterze. Okazała się ona ogromnym sukcesem – projekt pozyskał ponad 332 tysiące dolarów (wsparło go 2627 osób z całego świata).

Teraz Woolet prezentuje już drugą generację swoich inteligentnych portfeli. Tym razem będą one jednak sprzedawane w „tradycyjny” sposób, poprzez oficjalny sklep producenta. W ofercie są dwa modele: Woolet 2.0Woolet Travel XL 2.0. Pierwszy z nich pomieści cztery karty płatnicze, choć istnieje możliwość zwiększenia pojemności poprzez dodatkowy „slot”, dzięki czemu można wsadzić do niego jeszcze dokumenty tożsamości lub kolejne karty. W drugim z kolei zmieści się sześć kart oraz większe „papierki” (jak paszport czy banknoty). Jest też minidługopis. Oba mają natomiast także kieszeń na monety oraz pokryty 24-karatowym złotem ozdobny pin i uszyte są z wysokiej jakości, naturalnej skóry.

Woolet Travel XL 2.0

No dobrze, ale dlaczego portfel jest inteligentny? Bowiem dzięki wszytemu modułowi Bluetooth LE łączy się w czasie rzeczywistym ze smartfonem właściciela i przypomni, jeżeli użytkownik go zapomni. Jeśli zaś go zgubi, to w dedykowanej aplikacji wskazane zostanie ostatnie miejsce, gdzie się znajdował. Można też uruchomić sygnał dźwiękowy o mocy 90 decybeli, aby łatwiej go odnaleźć. Elektronikę zasila bateria, którą ładuje się bezprzewodowo w standardzie Qi.

Woolet 2.0Woolet Travel XL 2.0 można już kupować na oficjalnej stronie producenta. Cena pierwszego to 119 dolarów (518,22 złotych), natomiast drugiego 149 dolarów (598,57 złotych). Przy okazji przypomnę – Kasia już testuje tańszy model.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona