Wkrótce zadebiutuje Asus MeMO Pad 7 (ME175KG) z dual SIM i Snapdragonem MSM8226 - Tabletowo.pl

Wkrótce zadebiutuje Asus MeMO Pad 7 (ME175KG) z dual SIM i Snapdragonem MSM8226

Dołącz do dyskusji 0

7-calowych przedstawicieli serii MeMO Pad dotychczas poznaliśmy dwóch: ME172V MeMO Pad 7 oraz ME173X MeMO Pad HD 7. Z najnowszych informacji wynika, że niebawem powinniśmy się spodziewać prezentacji kolejnego członka rodziny – o oznaczeniu ME175KG. Z pierwszych informacji na jego temat wynika, że będzie to urządzenie oferujące procesor Snapdragon MSM8226 oraz obsługę dual SIM.

Technologia dual SIM w tabletach nie jest zbyt popularna i zazwyczaj występuje w tych modelach, które umożliwiają wykonywanie połączeń głosowych. Jedną kartę wykorzystujemy wtedy do internetu, drugą do rozmów i wiadomości tekstowych. Coś tu się jednak nie zgadza, bowiem to Asus FonePad jest takim produktem, a nie MeMO Pad… Być może jednak coś się w tej kwestii zmieni.

Asus MeMO Pad 7 ME175KG ma zostać wyposażony przede wszystkim w 7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon MSM8226 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, 1 lub 2GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, aparat 5 Mpix oraz kamerkę 3 Mpix. Całość ma pracować pod kontrolą Androida w wersji 4.3 Jelly Bean.

ME175KG w pierwszej kolejności ma trafić na rynek chiński. Niewykluczone jest jednak, że pojawi się w sprzedaży również w innych częściach świata.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona